Yatırım Yapmak İçin Bitcoin Yerine Yönelebileceğiniz Yenilikçi Altcoinler

Eğer bir kripto para birimine yatırım yapmayı düşünüyorsanız Bitcoin'e alternatif olarak yönelebileceğiniz birçok altcoin var.
Yatırım Yapmak İçin Bitcoin Yerine Yönelebileceğiniz Yenilikçi Altcoinler
iStock

öncelikle bitcoin'e ben dahil kimsenin tavsiyesiyle yatırım yapmanızı önermem. kendi araştırmalarınızı yapın ve kafanıza yatan bir yere yatırın paranızı. bu piyasalar daha çok yeni ve yarın ne olacağı belli olmaz. kaybedince hayatınızı etkileyecek bir miktarı sakın ama sakın yatırmayın. size bir günde paranızın yarısı kadar kazandırma potansiyeli olan şey kumardan başka bir şey değildir.

ancak bitcoin her anlamda potansiyeline ulaşmış ve misyonunu yerine getirmiş bir para birimidir. daha önce de bahsettiğim gibi onun yerine alternatif ve yenilikçi altcoinlere yönelmek iyi bir tercih olabilir. birkaç tanesini örnek vermek gerekirse:

wcx

1 aralık'taki ico ile piyasaya çıkacak ve o güne kadar kayıt olup mail adresini onaylayan herkese 5 dolar değerinde olduğunu iddia ettikleri 50 wcx veriyorlar hakkında birçok söylenti olsa da en azından 50 wcx'i cebe atıp neler olacağını izlemek iyi fikir olabilir. sonradan pişman olmamak için:

link

waves

waves en yenilikçi ve potansiyeli en yüksek kripto paralar arasında yerini aldı. 20 kasımda sitelerini yeniliyorlar ve iddiaları piyasada en hızlı işlem yapılan siteyi yaratacakları yönünde. yatırım yapmak için 20 kasım öncesi iyi bir tarih olabilir. ayrıca 22 kasımda da kore piyasasına açılacaklar. forumlarda en azından kısa vadede değerinin 5 katına falan çıkmasını bekliyor insanlar. ayrıca direkt kendi sitesinden alıyorsunuz ve paralarınızı o sitede leasing adı verilen bir sistemle çalıştırabiliyorsunuz. zaman zaman başka coinler'den hediye falan ediyorlar. incelemek ve kayıt olmak için:

link

ripple

aslında yılların para transfer sistemi swift'in yerine geliştirilen çok daha hızlı bir sistem. büyük bankalar yeni yeni anlaşmalar imzaladılar ve para transferinde ripple'ı kullanmaya başlayacaklar. tanesi şu anda 0.22 cent ancak beklenti 2018 sonlarında 1 doları geçebileceği yönünde. özellikle al sat değil de uzun vadeli yatırımla ilgileniyorsanız hazır fiyatı da uygunken değerlendirilebilecek seçeneklerden biri olabilir. unicredit, ubs, atb financial ve shrb gibi dünyanın en büyük bankaları ripple ile protokol imzaladılar. ve iki gün önce american express'in de sistemi deneyeceği açıklaması yapıldı. ne önerdiklerini incelemek için:

link

benim bu işe ayırdığım bütün para bu üçüne yatırılmış durumda. özellikle waves'ten ve ripple'dan uzun vadede iyi şeyler bekliyorum.

ancak tekrar yazıyorum ben dahil kimsenin tavsiyesiyle yatırım yapmanızı önermem. kendi araştırmalarınızı yapın ve kafanıza yatan bir yere yatırın paranızı. bu piyasalar daha çok yeni ve yarın ne olacağı belli olmaz. kaybedince hayatınızı etkileyecek bir miktarı sakın ama sakın yatırmayın. size bir günde paranızın yarısı kadar kazandırma potansiyeli olan şey kumardan başka bir şey değildir.