Ali Ağaoğlu'ndan İlginç Espri: ''Millet Fakir Karanfil Bırakıyor, Ben Gül Bıraktım''

Yeni projesini tanıtmak için düzenlediği lansmanda kameraların karşısına geçen Ali Ağaoğlu, geçtiğimiz günlerde Taksim'de yaşanan patlamadan sonra İstiklal Caddesi'nde olay yerine giderek gül bıraktığını anlattı. Bu sırada yaptığı espri ise sosyal medyada bir hayli tepkiyle karşılandı.

basın toplantısında ali ağaoğlu tarafından ciddi ciddi yapılan espiri.

şimdi bu "ağaoğlu central park" projesini tanıtmak için bakırköy'deki satış ofisinde lansman düzenledi. 

önce emlaktaki durgunluktan dem vurdu, alım gücünden yakındı falan sonra konuyu türkiye'de patlayan bombalara getirdi ve şöyle devam etti, "pazar günü ortaköy'deki evimdeydim. ev boğazı baştan sonra görüyor. baktım köprüden 5 dakikada bir araç geçiyor, normalde trafik olması gerekirken çok seyrek araç geçiyor. ben dedim teröristlere inat evde oturmayacağım. ortanca hanımı aldım bir de 10 yaşındaki oğlumu çıktım istiklale. hem benim için nostalji oldu. bombanın patladığı noktaya gittim. baktım millet fakir sadece karanfil bırakıyor, ben gittim gül bıraktım."sonra salonda kahkahalar, gülüşmeler yankılandı falan.

fakir espirisini ali ağaoğlu'nun bizzat kendisi yapması kulağa gerçekten komik geliyor ancak bu espriyi patlama üzerinden yapması son derece itici geldi. olay daha yeni oldu kameralar da kayıttaydı. bir iki saate düşer sanırım.

bir de "ortanca hanım" ne demek ya?