Ali Ağaoğlu'nun Kızı Sena Ağaoğlu'nun Aşırı Mütevazı Düğünü

Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu'nun kızı Sena Ağaoğlu, geçtiğimiz günlerde Koray Kırcal ile hayatını birleştirdi. Geceye ise Sena Ağaoğlu'nun devasa gelinliği damga vurdu.
Ali Ağaoğlu'nun Kızı Sena Ağaoğlu'nun Aşırı Mütevazı Düğünü


o pasta ne amk? imar izni var mı onun?

(bkz: ağaoğlu my cake)


gelinliğinden, gelinin saçından, pastasından, kısacası her yerinden görgüsüzlük ve zevksizlik fışkıran bir düğün olmuş. gelinlik resmen modele karar veremeyip ondan da olsun, bundan da, şundan da diye diye 35 kiloya çıkmış. aklında kalacağına üstünde kalmış. parayla zevk alınamıyor demek ki.


damat erşan kuneri'ye erşan kuneri'den daha çok benziyor. kaderi benzemesin. gelinlik tam bir "para içinde yüzüyoruz ama türk burjuvazisi işte napıcan, köylülüque" diye bağırıyor. ayrıca ben beyazları üşengeçliğimden renklilerle yıkaya yıkaya aynı bu renk oluyolar. gelinin kafasında gülle varmış gibi yuvarlak topuz yaptırmaması ve kastamonulu çakma piremses gibi taç takmaması iyi. başka bişey koymuş gafasına ama kötü değil. makyaj da fena değil. ama o gelinlikten kamp çadırı kurup altında yeni türk beyliği kurarlar. duvakoğulları.

yani sonuçta bence ali ağaoğlu'nun genleri. bi de gitmiş süheyl uygur gibi, ismail abi gibi çeket giymiş hey allahım ya. ahahhaahhahahah.

haberdeki görsellere dair tek güzel detay muhtemelen ali ağaoğlu'nun annesi olan hanım teyzenin üzerindeki el örmesi olduğunu düşündüğüm hırka

ne garip dünya.

gelin özensin dana gibi gelinlik yaptırsın, kayınpeder yalı hediye etsin, düğün pastası bir ton olsun, şaşalı düğünün dibine vurulsun; ama damat, damat traşı olmaya ikna olmasın. sakalı onbiri bir yerde onbiri diğer yerde futbol maçı yapsın suratında.

gelinliği bilmem de damadın saçı için ayrıca bir başlık açılıp orada tartışılmalı.

gelinlikten ziyade evlendiği kişi dikkatimi çekti. işadamının oğluymuş, bu zenginlerde resmen kast sistemi var iş adamının kızı iş adamının oğluyla evleniyor falan.

benim babam da muhtar amk ben napıcam?