Alişan ve Eda Erol'un Ayrılığı Ekşi Sözlük'ün Gündeminde

Kısa bir süre önce Alişan'ın buram buram erillik kokan açıklamaları nedeniyle gündeme gelen ve çok konuşulan çiftin ayrılık haberleri bir süredir konuşuluyordu. Alişan, dün Instagram hesabından yaptığı açıklamayla Eda Erol'la ilişkilerini noktaladıklarını açıkladı.

Alişan ile Eda Erol'un arasını, Eda Erol'un ablası Esra Erol yapmıştı.


Çift, tanıştıktan çok kısa bir süre sonra nişanlanarak herkesi şaşırtmıştı.


Böylece Alişan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a verdiği sözü de tutmuştu. Adeta bir taşla iki kuş.


Her şey güzel giderken Alişan'ın verdiği bir röportajda nişanlısı için kullandığı "terliğimi ayağıma getirecek" "çok güzel olsa onunla evlenmezdim" gibi cümleler bir anda tepki toplamıştı.


Onca tepkiye rağmen Eda Erol, Alişan'ın söylediklerinden gocunmadığını belirtmiş ve adeta "oyna, devam" demişti.


Çift, evliliğe doğru emin adımlarla ilerlerken Eda Erol'un geçtiğimiz gün Instagram hesabından yaptığı paylaşım herkesi şoke etti.


Bu paylaşıma kimse inanamazken Esra Erol'un ATV'de yaptığı programın resmi Instagram hesabı, Eda Erol'un hesabının hack'lendiğini duyurdu.


Tüm bu olanlardan sonra herkesin kafası karışık durumdayken Alişan, kendine has Türkçesiyle Instagram hesabından bir açıklama yayınlayarak noktayı koydu.

Eda ile nişanı attığımız haberleri doğrudur.

Birlikteliğimizin evlilikle noktalanmasını isterdik. Malesef olmadı. Nişanlılık zaten birbirini tanıma sürecidir. Biz bu süreçte anlaşamayacağımızı anladık. Konuşarak karşılıklı ayrılık kararı alıp ailelerimize bildirdik. Onlar bizleri barıştırmak için gerekli çabayı sarfettiler sağolsunlar. Ama iki yetişkin olarak biz verdiğimiz karardan eminiz.Bu ayrılık kararından sonra kötü hikaye taraflar birbirine düşman, küs yada karşılıklı iddalar beklemeyin. Eda benim hayatımda hep iyi ve hanımlığı ile hatırlanacak biri ve ailesi.

Tüm basın mensuplarından ricam bu süreçte ilişkimizle ilgili kuracağınız her cümle birey olan ve ayrılık kararını alan bizlerden daha çok ailelerimiz üzmektedir.Biz onları zaten üzdük.

Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermesinizi istiyorum.


Ayrılığın herkes için hayırlı olmasını dilerken sizleri de konuyla ilgili lafını esirgemeyen Ekşi Sözlük yazarlarının yorumlarıyla başbaşa bırakıyoruz.

eda erol, ablası gibi alaturka ve sığ değil. kültürlü, entelektüel ve siyasi açıdan muhalif bir kadın. alişan ibişiyle anca bu kadar sürerdi zaten. hatta ibiş, kadının gururunu ezmeye çalıştığında, sağa sola "eda da çok güzel olsa istemezdim onu. ayaklarımı yıkatıcam ona ehehehe" diye zırvaladığında eda tekmeyi basmalıydı. olsun, kurtuldu sonuçta! edacım hepimiz hayatımızda bizden düşük, kompleksli ve olgunlaşmamış kişiler tanıyabiliyoruz. önemli olan geç olmadan sepetlemek. helal sana!

reklam kokan hareketler. entersan ki esra erol da aynı zaman diliminde yayına başladı. demem o ki programına çağırır bunları, konuşturur barıştırır yeni albümden şarkılar söylenir projelerden bahsedilir , istiklal marşı ve kapanış. ben yorlamam bu kadar.

ahahaha. terliklerini getirecek, daha az alımlı birini bulur artık.

yıkıldım resmen. inanır mısınız, 2 gündür gözüme uyku girmedi. ağlamaktan gözlerim kan çanağı. bilemiyorum nasıl toparlanacağım. bilemiyorum altan.

esra erolda mutluluğu arayacak çiftlerin büyük ders çıkarması gereken olay... 

kadın daha en yakınındaki kardeşine uygun koca adayı bulamamış. sizin başınıza ne çoraplar örer hesap edin amk

bir röportajlarında kadın, andre rieu'yu çok sevdiğinden bahsederken, alışan 'ririoui' diye dalga geçiyordu. o kadın geç bile kaldı o barzoyu bırakmak için bence.


ben instagramda paylaşılan açıklamanın görseline takıldım açıkçası, zil sesi fullenmiş telefon görselinin konuyla alakası nedir? "eda artık hayatımda yok ve beni kimse uyandırmayacak, onun için saatimi kendim kurup uyanmaya çalışacağım :((" gibi birşey bekledim ama konu oraya da bağlanmadı.