Anlaşma Sağlanırsa, Yeni Bir Back to the Future Filmi Çekilmesi Mümkün mü?

1990'da vizyona giren 3. Back to the Future (Geleceğe Dönüş) filmiyle birlikte seri sona erdi ancak yıllar sonra gelen devam filmlerinin çekildiği bir dönemde yeni bir Marty McFly macerasını görmek isteyen hayranlar oldukça fazla. Peki bu mümkün mü?
Anlaşma Sağlanırsa, Yeni Bir Back to the Future Filmi Çekilmesi Mümkün mü?

orijinal üçlemenin senaristi bob gale dördüncü film çekilsin mi çekilmesin mi muhabbetlerine son noktayı koymuştur, dağılın

"üçleme ile hikayeyi bitirdik. eğer bir tane daha yapsak, michael j. fox'lu yapmamız gerekirdi; ki kendisi gelecek sene altmışına giriyor ve parkinson hastası. altmış yaşında parkinson'lu marty mcfly görmek ister miydik? hayır istemezdik. haliyle geleceğe dönüş'ü michael j. fox'suz görmek istemezsiniz.

başkasıyla yapın diyenler var. cidden mi? kiminle yapalım? öyle bir şey yapsak tek yapacağınız orijinal filmlerle kıyaslamak olacak ve asla memnun olmayacaksınız. ki bunun örneklerini çok gördük. 'tüh, keşke the phantom menace'ı hiç izlememiş olsaydım' diyenler gibi olacaksınız. bunun gibi bir sürü devam filmi var.

biz o tür para manyağı insanlar gibi olmak istemedik. universal bize çok para yaparsınız diyor biz ise 'eh, o filmlerle zaten yeterince para yaptık' diyor ve onları olduğu gibi seviyoruz. ve gururlu ebeynler olarak, çocuklarımızı orospuluğa itmeyeceğiz."

filmin haklarını da kimseye vermeyeceklermiş

"spielberg ve amblin ile bizim dahilimiz ya da rızamız dışında başka bir geleceğe dönüş filmi olmayacağına dair anlaşmamız var. yani film milm yok."

helal bob reyiz.

Yine de, karakterleri günümüzde görmek isteyenler bu videoyla hasret giderebilir