Arda Turan'ın Mikonos'ta Sergilediği Göbeği Ekşi Sözlük'ün Gündeminde

Son aylarda skandal üstüne skandala imza atan Arda Turan, bu kez de sevgilisi Aslıhan Doğan'la gittiği Mikonos tatilinde görüntülenen göbeği ile gündemde. İşte Arda'nın göbekli fotoğraflarına Ekşi Sözlük'ten gelen tepkiler.
Arda Turan'ın Mikonos'ta Sergilediği Göbeği Ekşi Sözlük'ün Gündeminde


eğer bu fotoğraf yeni ise vay bu adamı takımda tutan barcelona'nın haline.

bundan sonra iki kişilik prim istediğinde kızılmaması gerekir. gördüğüm kadarıyla adam iki can taşıyor. o kadar ağırlıkla oynamak kolay değil. arda'ya hak verdim.

bağımsızlığını ilan etmiş göbektir. kenarıya çekilmemiştir.

adamdır. adamlığı sorgulanamaz.

(bkz: prim göbeği)

lan bir futbolcunun vücudunda hiç mi kas namına bir kıvrım olmaz? bu nasıl yaşam, nasıl profesyonellik?

galatasaray'da da böyle triplere girip götü göbeği salmıştı. her gün ayrı bir olaya karışıyordu. "avrupa'ya gideceğim, olaylardan uzak duracağım" dedi, bakıyorum kısır döngüye girmiş.

hani tekel bayilerde gececi çocuklar olur, tekel bayii sahibinin yanında takılır, hesaba kitaba çok karışmaz ama tezgahta durur, ortalığı çekip çevirir.

aynısı, yemin ederim aynısı.

götü göbeği salmış futbolcular kadar saçma sapan tipler yoktur. adamların hayatı spor yahu. sadece yapmaları gereken şey bu. millet salonlara binlerce lirayı bayılırken bu adamlar özel hocalarla,sürekli sağlık kontrollerinden geçerek spor yapıyorlar! üstüne bir de milyonlarca avro kazanıyorlar. ama hala bu tipte insan içine çıkıyorlar. sadece arda değil. sabri falan da böyleydi. cidden anlamakta zorluk çekiyorum.

göbeği geçtim, adamın vücudunda estetikten eser yok. futbolcu fiziği dediğimiz, yağsız, fit ama kaslı vücuda hiç benzemiyor.

elinde bunca imkana karşın, hiç mi kas çalışıp birkaç kilo kas kütlesi inşa edemedin?