Beğendiğiniz Şarkıyı iPhone Telefonlara Zil Sesi Olarak Ayarlama Kılavuzu

iPhone zil sesi nasıl ayarlanır, şarkı iPhone'a nasıl yüklenir gibi sorularınız varsa buyrun kılavuza.
Beğendiğiniz Şarkıyı iPhone Telefonlara Zil Sesi Olarak Ayarlama Kılavuzu

merhaba, sizlere çok kısa sürede, iphone marka telefonlarınızda beğendiğiniz müziği nasıl zil sesine dönüştüreceğinizi anlatmak istiyorum. çok ama çok basit, korkmasın gözünüz. ilk yaptığınızda 3 dakika sürüyorsa, daha sonra 1 dakikada işinizi halledebileceksiniz.

dostlarım, yapmanız gerekenler

1) itunes programını bilgisayarınıza indirin
(https://www.apple.com/tr/itunes/download/)

2) mp3 cutter programını indirin
(https://www.gezginler.net/…ndir/aiv-mp3-cutter.html)

3) seçeceğiniz müzik bilgisayarınıza indirilmiş olsun.

başlıyoruz

1) bu programları indirdikten sonra yapmanız gereken ilk iş telefonunuzu usb kablosu ile pc'nize bağlayıp, itunes'ı açıp eşleştirmek.

2) eşleştirdikten sonra diğer programa geçiyoruz. mp3 cutter programını açıp, çıkan menüde open yazan yere tıklayarak şarkımızı seçiyoruz. şarkı açıldıktan sonra hangi kısmının başlangıç olacağına ve hangi kısımda bitmesi gerektiğine karar verip, bu işlemleri başlangıç için set start tuşunu kullanıp, son bulacağı yer için set end tuşunu kullanıp parçanızı save selection tuşuna basarak kaydediyorsunuz. yerinizde olsam şarkının üzerine veya masaüstüne kestiğimiz parçayı kaydederdim ki bu kolaylık sağlasın sizlere.

3) parçayı kesip kaydettikten sonra şu siteye gidiyoruz. http://online-audio-converter.com/tr/ buradan dosyaları aç kısmına tıklayarak kestiğimiz parçayı yüklüyoruz ve daha sonra alttaki seçeneklerden iphone ses tonu kısmına tıklayıp dönüştür butonuna basıyoruz. ses hazırlandıktan sonra masaüstüne kaydedin.

4) geldik son işleme. oluşan, en son kaydettiğimiz zil sesini itunes'a yükleyeceğiz. o da şöyle: şimdi itunes'a girip aygıtlar kısmında iphone'a tıklayıp alt sekmelerde ses tonları kısmına tıklayıp zil sesimizi buraya atıyoruz. yukarıda direkt eş zamanlanıyor kısmı çıkacaktır. eğer çıkmıyorsa yani zil sesinin yüklendiğine dair bir şey görmüyorsanız sol üst kısımda itunes 'ta iphone simgesi var ona tıklayıp açılan sayfanın altında eş zamanla diyebileceğiniz bir yer var.

5) dostlarım ses tonunuzu seçme işleminiz şöyle telefonunuzdan:
ayarlar -> sesler -> zil sesi ve göreceksiniz ki telefonunuza seçtiğiniz parça yüklenmiş olacak.

mutlu son, bu kadar basit. hissiyata gelince: yaklaşık 4 yıldan sonra iphone müziklerinden kurtulmuş olmamın yanında, telefonumu android kullanır gibi bir hale getirmiş hissi yaratıyor insanda bu zil sesi olayı :)

Fotoğraf ve Videoları Silmeden iPhone Hafızasında Yer Açma Yöntemi