Bir Kadını Öldürüp Yemesine Rağmen Tokyo'da Özgürce Dolaşan Psikopat: Issei Sagawa

1981 yılında bir kadını önce öldürüp ardından vücudunun bazı bölümlerini yiyen Issei Sagawa, şu sıralar Tokyo'da ününün(!) tadını çıkarıyor.
Bir Kadını Öldürüp Yemesine Rağmen Tokyo'da Özgürce Dolaşan Psikopat: Issei Sagawa

issei sagawa, 1981'de sorbonne üniversitesi doktora öğrencisi renee hartevelt'i öldürdükten sonra yiyen bir katil.

sagawa, 1981'de kendisi de sorbonne üniversitesi'nde öğrenciyken tanıştığı hartevelt'ten kendisine almanca öğretmesini ister. sagawa, evine yemeğe davet ettiği hartevelt'i sevdiğini, onunla birlikte olmak istediğini söyler ve hartevelt'in kendisini reddetmesiyle 22 kalibrelik bir tüfekle hartevelt'i ensesinden vurur. önce sol göğüs ucunu, daha sonra burnunu yediği hartevelt'in vücudunun bir kısmını yer, çürümeye başlayan kısımlarını iki valize doldurarak boulogne ormanı'na bırakır.

Sagawa & Hartevelt

yakalandıktan sonra 3 psikiyatri uzmanı tarafından "tedavi edilemez antropofaji" tanısı üzerine paul guiraud hastanesi'nde kalır. daha sonra tokyo'daki matsuzawa hastanesi'ne nakledilen sagawa, cezai ehliyete sahip olmadığı gerekçesiyle 1986'da serbest bırakılır.

1987'de renee hartevelt'i nasıl öldürdüğü ve yediğini anlatan "in the fog" adlı bir kitap çıkarır, "shisenjiyou no aria" adlı erotik bir filmde oynar. rolling stones'un too much blood şarkısı sagawa'nın öyküsünü anlatır.

hala yerel bir gazetede yazan sagawa, kadın kalçaları çizdiği tablolar yapıyor.

Midesi kaldırabilecekler için VICE'ın Issei Sagawa ile yaptığı röportaj

Birlikte Olduğu Erkekleri Pişirip Yiyen Korkunç Seri Katil: Jeffrey Dahmer