Bir Klasik Oldu Bile: Kıvanç Tatlıtuğ'un Aşk-ı Memnu'daki Göz Kanatan Havuza Atlayışı

Unutulmaz dizilerimizden Aşk-ı Memnu'da Kıvanç Tatlıtuğ'un canlandırdığı Behlül karakterinin öyle bir havuza atlayışı var ki yüzme eylemini bile tekrar tekrar sorguluyorsunuz.

Sözlük yazarları efsane atlayışı eğlenceli bir şekilde yorumlamış

ananske diyerek acıyla kelebeklemeye devam etmiştir. bu duyguyu bilirim. dolmuşta ön koltuğa oturmaya çalışırken kafamı tavana vurduğumda, aynı şekilde bende acıyla hayatımın akışına devam etmişimdir.

7 yaşındaki kardeşimle aynı stildedir. açıp açıp gülüyorum.

daha çok "kıvanç tatlıtuğ'un vücudunu havuza çarpması"nı andıran video.

"kıvançlama" tekniğiyle atlayışını gerçekleştirmiştir.

Sözlük yazarı "makine muhendisi", atlayışın olası sebebini açıklamış

bu adam adanalı değil mi? 33-34 yaşında. şimdi size bu atlayışın kökenlerini anlatıcam şok şok şok olacaksınız.

şu an 25-35 yaş arasındaki, ailesinin ekonomik durumu orta ve üzeri olan, adana tarsus mersinde büyümüş olan insanlar gençlik yazlarını hep yazlıkdiye tabir edilen en az 200 dairenin bir havuzu paylaştığı büyük sitelerde geçirdi.

(bkz: tömük) (bkz: tece) (bkz: mezitli) (bkz: erdemli) (bkz: susanoğlu) (bkz: ayaş) (bkz: kızkalesi) (bkz: kapızlı) (bkz: silifke)

ve bu atlayış o zamanlarda bu havuzlarda inanılmaz popülerdi. hele ayağını suya sürterek suyu sağa sola ne kadar attırırsan sonra ellerini ve kafanı bu şekilde kafaya sokarsan o kadar puan alırdın. valla bak. yeminle. o yüzden emin olun bu adamın bilinçaltı bu atlayışın çok fiyakalı bir atlayış olduğunu zannediyor ve o yüzden özellikle böyle atlıyor. düz balıklama atlayamadığı için değil.

türkiye gerçekleri ile başka bir bölümde görüşmek üzere, kebapla tantuniyle kalın.

Bonus: Atlayışın Shooting Star Versiyonu