Bir Tarihin Yazıldığı Barcelona - PSG Maçının Ardından Sözlük'ten Gelen Efsane Tepkiler

Dün gece oynanan Şampiyonlar Ligi son 16 turu 2. maçında Barcelona, PSG'yi 6-1 yenerek tur atladı. Geceyi efsaneleştiren olay ise bunu 4-0'ın rövanşında yapan ilk takımın Barcelona oluşuydu.
Bir Tarihin Yazıldığı Barcelona - PSG Maçının Ardından Sözlük'ten Gelen Efsane Tepkiler


adamlar 5-1 yenilse bile tur atlıyor, lükse bak amk.

paris kalesine en son adolf hitler böyle rahat gelebilmişti. oğlum kapansanıza lan biraz. barcelona'yı 4-0 yenip elenen takım diye nesilden nesile anlatılacaksınız bu gidişle.


football manager de olsa bırak oyunu silmeyi komple bilgisayarı yakarım amk.

oscar töreninde ödülü elinden alınan la la land ekibi gibi kaldı ya la sahada psg. bu sene ne ters köşeler yapıyorsun ya rabbelalemin...

emery mactan once save almadiysa cok pis sıçtı.

85. dkda, paris 3 gol daha yemez diye oğlunu yatıran psg taraftarının sabahleyin oğluna durumu nasıl izah edeceğini merak ettiren maçtır. ayıptır.

daha çeyrek final gelmeden 5'ler 6'lar havada uçuşuyor. iyisi ile kötüsü ile her takım bomba gibi.

allah biliyor da bizim türk takımlarına üst tur nasip etmiyor ha. abi 4-0'dan tur alıyor adam, bizi sikerler oğlum, hepimizi sikerler.

maçın kader anı arda'nın topu kaptırdığında ter stegen'in orta sahada kurtarması. arda'daki bal arı maya'da yok. doğduğunda kıçına reçel mi sürdüler bal mı artık nedir bilemedim.

maçı canlı izledim. şu an da tekrarını izliyorum. dakika 87 ve maç 3-1. işin garibi hiç de barcelona 3 gol atacak gibi değil. hala maç 6-1 bitmeyecek diye düşünüyorum. çok acayip.

hakikaten 6-1 bitti. neyse bu maçı zaman zaman tekrar izleyeceğim. bi tanesi eminim ki 6-1 bitmeyecek. imkanı yok çünkü bitmesinin. la maçta barcelona'nın pozisyonu yok. pozisyonu geçtim, öyle bi hava yok. 0-0 biten lecce-cagliari maçı havasında takılıyor milllet. di maria 85.dakikada karşı karşıya kalıp dalga geçiyor. nasıl 5 dakikada 3 gol olur yahu? neyse dediğim gibi izlemeye devam edeceğim. birinde mutlaka olmayacak.

ferdinand, owen ve gerardın son gole tepkisi: