Breaking Bad'in Lanet Karakteri Skyler White İçin Sözlük'te Yapılmış Efsane Yorumlar

Breaking Bad sevenler olarak Skyler White ile ilgili düşüncelerimiz pek de iç açıcı değil tahmin edersiniz ki.


duygu yoğunluğunu ölçen terazi gibi bir şey olsa ve yedi numara + ülker probis + sıdıka + kalecik karası + gazoz + siyah ac/dc yazılı beyaz tişört sevgimin toplamı, bu kadına karşı hissettiğim nefretin karşısında diz çöküp tövbe diler. 

işte böyle bir lanet, böyle bir aşüftesin sen skyler.

bu karakter tek basina evlilik planlarimi 1 ila 3 yil arasinda otelememe sebep olmustur.

atanamamış gisele bündchen. cisel bönşın. gisel büntçen. oeeh mönşıngıladbah!

ekrana girdiği sahnede sinirden kalpleri sıkıştıran ruh emici. walter reyize hayatı zindan eden son metamfetamin bükücü. oğluna bile hükmedemeyen bölgesel süper güç. kurallara uyma takıntısı yüzünden her şeyi berbat eden bencil idealist. çayına risin karıştırılası, bedeni plâstik kovalarda eritilip yok edilesi kepçük ağızlı, sarı çiyan.

ohh be.

skyler white'ın orospu olmasının nedeni ted'le yatması, kontrol delisi olması, iticiliği, nankörlüğü değildir. skyler white'ın orospuluğu, bunlarla ölçülemeyecek bir orospuluktur.

orospu olmasının nedeni, orospu olmasıdır. başka bir açıklaması yoktur.

breaking bad dizisinin en uyuz karakteri. bakışları o kadar delici ve rahatsız edicidir ki, benim bile ekranın önünden kalkıp gidesim geliyor...

ülkece bu kadar ayrıştığımız dönemde tek birleştiğimiz noktayı bile ayırmaya çalışanlara inat, kendisinin dizideki en büyük orospu olduğu gerçeğini unutmamamız gereken orospu. şimdi daha yüksek sesle söylemeliyiz.

(bkz: skyler orospudur orospu kalacak)

walter'ın zekası ve kriminal başarısı karşısında eziklik yaşayan kadındır. 

iş yasadışı icraate geldiğinde kara para aklama konusunda kendince zeki planlar yapmaktan imtina etmez ama farkındadır ki walter'ın tırnağı olamaz. bütün çirkeflikleri hatta walter'ı aldatması dahi duyduğu ezikliktendir. araç yıkama dükkanında aklınca 100 bin dolar aklamaya çalışırken walter reyizin önüne milyonlar koyması karşısında yaşadağı eziklik dizide çok iyi işlenmiştir. çalıştığı şirketi mali denetimden kendince kurguladığı karakterle kurtarmaya çalışıp walter başkanın parasıyla kırığının götünü kurtarmaya çalışırken ezikliğini bastırmaya çalışmıştır. kırığının walter white'ı olmaya çalıştı ama onu da yüzüne gözüne bulaştırdı. hey gidi skyler kaybedenlerdensin ve hep öyle hatırlanacaksın.

çocuklarının mutluluğunu her zaman üstte tutuyor olması dünyanın en büyük kahpesi olduğu gerçeğini değiştirmiyor. çünkü değil dünyanın, gezegenimizin bilinen en büyük kahpesi. kaltak kadın.

kocası ölmek üzereyken bile karısı ve çocuğu kendisinden sonra rahat yaşasın diye yasadışı işlerle para kazanmaya çalışırken karısının gidip patronuyla yatmasını normal ve kötü olmayan bir davranış olarak görenleri göstermiştir. skyler white orospudur.