Cem Yılmaz'ın Instagram'a Koyduğu Çorba Fotoğrafına Gelen Enteresan Yorum

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Cem Yılmaz, dün kişisel Instagram hesabında bir çorba fotoğrafı paylaştı. Bu fotoğrafa gelen enteresan bir yorum kendisini bir hayli şaşırtmış olacak ki onun da ekran görüntüsünü alıp bizlerle paylaştı.
Cem Yılmaz'ın Instagram'a Koyduğu Çorba Fotoğrafına Gelen Enteresan Yorum


Öncelikle o meşhur çorba fotoğrafı

A post shared by Cem Yılmaz (@cmylmz) on

Çorba fotoğrafına gelen yorum da bu. Cem Yılmaz bu yorumu ''Ulu manitu! Deminki çorba fotosuna bana yazmış ;) Cennette başarılaar!'' notuyla paylaştı.

A post shared by Cem Yılmaz (@cmylmz) on

Cem Yılmaz'ın tiye aldığı bu yoruma Ekşi Sözlük yazarlarının da tepkisi gecikmedi

yorumu yapan arkadaş acaba türkçe hocasının hakkını öbür tarafta nasıl ödeyecek..? verilen emeğe yazık, imlayı katletmiş viran eylemiş resmen..

yapılan yorumdan ziyade böyle düşünen biri ne halt etmeye takip ediyor instagramdan bu adamı onu merak ediyorum. enteresan şeyler bunlar.

noktalama işaretlerinin hayatımızdaki önemini bir kez daha gözler önüne sermiştir. gramer naziler olarak kalp krizinin eşiğinden döndük, öyle büyük dram.

üstüne bir de kahve içerken kalpten gitme videosu çakmış cem hahahaha. hiç de ergen değil, gayet de taşşağını geçiyor. eğlendim.

A post shared by Cem Yılmaz (@cmylmz) on

bir pul biberli çorbadan nerelere bağlamış. 

zengin adam ya kafadan suçlu. şimdi bu adam yaptığı hayırları instagramda paylaşsa görgüsüz olacak, paylaşmasa zenginliğini paylaşmıyor olacak.

ya çalgı çengi 1 filmi parasızlıktan vizyona giremezken bu adam işin içine girince gişede iyi para kazanmadi mi, ya da arog setinde yillardir araba almak isteyen set işçisine bu adam tak diye araba almadı mi.

kime göre neye göre cennetlik maşallah herkes munker mekir meleği herkes yargıç şu dünyada herkes bir öğretmen sanal yollu da olsa.

taş çatlasın 10 liralık çorbadan ne çıkarımlar, ne çıkarımlar...

sürekli böyle yorum alan bir sürü ünlünün normalde umursamadığı, cem yılmaz'ın ise dikkate alıp, kendince eğlendiği yorum. adamın yorumundan ziyade cem yılmaz'ın olayla dalga geçmesi daha komik. onun mizah anlayışıyla bakınca baya komik hatta. adam yıllardır ülkenin durumunu anlatıyor, klişeleri vs. bir kez daha hak verdirtti. 

düşünsenize adam sürekli böyle yorumlar okuyor. işinde gücündesin para kazanıyorsun ama birilerinden fazla kazanıyorsun diye herşeyinle eleştiriliyorsun. o da işin eğlencesinde cennet resmi (temsili) falan paylaşıyor. bence çok komik.