Donald Trump, 1800'lerden Günümüze Gelen Bir Zaman Yolcusu Olabilir mi?

Gülerek okurken verilerin aşırı örtüştüğünü görünce korkarak devam edeceğiniz, beyin yakan bir komplo teorisi.
Donald Trump, 1800'lerden Günümüze Gelen Bir Zaman Yolcusu Olabilir mi?

trump'ın zaman yolcusu olabileceği fikri, ilginç ve eğlenceli bir komplo teorisi. türkçesini ingilizcemiz yettiğince madde madde buraya şeyapalım. twitter'da @casa_parra nickli arkadaş diyor ki:

kongre kütüphanesinin websitesindeydim ve 1893'te yazılmış olan şu kitaba denk geldim 


- bu kitap gizli bir kapı bulup zamanda yolculuk eden baron trump adlı bir çocuk hakkında. ama ilginç olan bu değil. bekleyin.

- donald trump'ın oğlunun adı barron trump. yalnız bununla da kalmıyor. kitaptaki çocuk barron trump'a benzemiyor mu? (bence eh) ama bekleyin, dahası var.

- kitapta baron'un ona göz kulak olan bir de akıl hocası var. tahmin edin adı ne? #don...
gittikçe daha da ilginçleşiyor...


kitapta olup biten her şey rusya'da gerçekleşiyor


4 yıl sonra 1896'ta aynı yazar devam niteliğinde bir kitap daha yazıyor

kitabın adı "the last president". işte burada iş ciddileşmeye başlıyor.


- kitapta new york 5. caddede yaşayan çok zengin bir adamın başkanlık için yarıştığını ama kimsenin onun kazanmasını beklemediğini anlatıyor. bekleyin...

- trump tower, new york 5. caddede... size yemin ederim bütün bunları ben uyduruyor olamam. ama gittikçe daha derine gidiyor.

- kitapta adamın başkanlığı kazanmasının herkesi şaşırttığından, insanların açılış seremonisinde isyana ve protestolara başladığından ve gelir gelmez hemen kararnameler çıkardığından bahsediyor. ama dahası da var.


- kitapta lafe pence diye bir adamın tarım bakanı olduğu yazıyor.

- evet! pence... bütün bunları götümden uyduruyor olamam. bu kitapları girip kendiniz de okuyabilirsiniz... ama daha bitirmedim!

Mike Pence: Amerika Birleşik Devletleri şu anki başkan yardımcısı.


1943'te dünyanın en ünlü bilim adamlarından biri nikola tesla ölüyor

ölümünden önce zaman makinesi icat ettiğini ve zamanda geçmişe ve geleceğe yolculuk ettiğini iddia ediyor... lütfen okumaya devam edin...


- ölümü sonrası amerika birleşik devleti hükümeti tüm çalışmalarına ve notlarına "the office of alien property" adına el koyuyor. inceledikten sonra fbi'a teslim ediyorlar.

- "the office of alien property". bilin diye söylüyorum, bu gerçek bir devlet dairesidir. ama iş, daha da manyaklaşıyor.

- tesla'nın çalışmalarından, notlarından, icatlarından bir sonuç çıkartamayınca dışardan bir mühendis yardımı almaya karar veriyorlar. bilin bakalım bu mühendis kim?

- john g. trump! durun. dahası var.


- john trump, donald trump'ın amcası. nikola tesla'nın çalışmaları ve notları üzerinde çalıştıktan sonra hükümete hiçbir sonuca varamadığını söylüyor. ya keşfi hükümetten uzakta kendisine saklamak için yalan söylemişse?


- ilginç olan donald trump'ın annesinin adı mary ve babasının orta adı christ!!! ve donald trump tam da ay tutulmasının olduğu gece doğmuştu.

Detaylı incelemek isterseniz, bahsi geçen kitaplar şunlar

baron trump

1900 - son başkan

Sözlük yazarlarının yorumları da şöyle

bahsi geçen kitabı inceledim. hayatımda hiç bu kadar sağlam bir teori görmemiştim. donald trump’ın amcasını trump başkan olmadan önce duymuştum. eğer trump ailesi gerçekten bunu yaptıysa yani zamanda yolculuk ve kelebek etkisi ne oldu? orada neyi değiştirdiler ve bu bize nasıl yansıdı? tesla gibi bir dahi bunu yapmıştır. inanıyorum, ama eğer bu gerçekse yıllardır illuminati diye boşuna yırtınmış bir kesim. siz orada rockefeller falan derken asıl bomba trump’mış. komplo teorileri adı üstünde teoridir. ama uzun zamandır trump’ın son başkan olduğu yönünde çok fazla teori üretildi. bence de öyle bir durum var. bazen devler bir anda çöker kimse ne olduğunu anlamadan. bence abd de öyle olacak. çok fazla sıkıntısı olan bir ülke ama gün yüzüne çıkarılmıyor.

john g. trump'ın, tesla'dan kalan dökümanları incelemesi için devlet tarafından gönderilmesi gerçek. ayrıca trump'ın başkanlık için adı geçmediği zamanlarda bile servetinin, çoğunu bu notlardaki bilgileri kullanarak yaptığını, inşaat işinin tamamem paravan olduğu da çoğu komplo teoristleri tarafından uzunca bir süre tartışılmıştı.
kaynak

düşünsene dünyanın bir yerinde bir adam bu görüşü ölümüne savunuyor, durmadan delil topluyor, en ince detayına kadar araştırıyor, minik minik kanıtları topluyor, odasının duvarında bir harita çıkarmış, noktalar arasına kırmızı ip germiş, kırmızı kalemle işaretlemiş, kütüphanelerden cilt cilt kalın kitaplar getiriyor, her bir sayfasını heyecanla inceliyor, derin gırtlaklara son paralarını rüşvet verip bilgileri topluyor, fakat küçücük bir detayı yerine oturtamıyor. derken gece yarısı bir telefon geliyor. gizemli, hırıltılı bir ses 'aradığın bende' diyor. bizimki trençin yakalarını yukarı çekip soğuk ve yağmurlu gecede buluşma noktası olan terkedilmiş limana gidiyor. güven vermeyen tipte bir herif eline eski bir kağıt sıkıştırıp tüyüyor. adamımız kayıp parçayı bulmuş, gizemi çözmüş. artık tüm dünya aydınlanacak. gün ışığıyla beraber açıyor kamerasını her şeyi anlatmaya başlıyor ve bitirir bitirmez alnına küçük, kırmızı bir ışık yansıyor. ne olduğunu anlamadan alnının çatından vuruluyor. koyu kızıl kanlar sayfalara akıyor.

ertesi gün polisler onu, kaset yeri boş kamerası, arkasındaki bomboş duvarı ve kanların aktığı porno dergileri arasında buluyor. kayıtlara intihar diye geçiyor. olay kapanıyor ve bir yerlerde trump, zaman makinesinden bize gülüyor...

The Simpsons, Trump'ın Başkan Olacağını Gerçekten de 15 Yıl Önceden Tahmin mi Etti?