Erkeklerde Çoklu Orgazm Nasıl Yaşanır?

Belli başlı bazı adımları uygulayarak erkeklerin çoklu orgazm yaşaması çok da imkansız bir şey değilmiş.
Erkeklerde Çoklu Orgazm Nasıl Yaşanır?
iStock

bir yerde okuduktan sonra denemeye kalkıştım ben bunu. başta okuduğum kaynaklar işin özünün pc kasını geliştirmek olduğunu söylüyordu. gün içinde sürekli uğraştım ve o günden sonra bütün sevişmeler ve bütün mastürbasyonlarda hep bu çoklu orgazm olayını denedim. bir süre başarısız oldum. çünkü pc kası yeterince gelişmemiş olduğunda yeterince tutamıyorsunuz ve boşalma gerçekleşiyor. ardından gelen refrakter periyodda zaten ereksiyonu uzun süre korumak mümkün olmuyor. ancak daha sonra mastürbasyon esnasına başarı elde ettim.

nasıl oluyor?

çok ince bir zamanlama gerekli. orgazm başladığı anda bütün uyaranları durduruyorsunuz, penisin hiçbir şeye değmememesi lazım. tam meni akışının geleceğini hissettiğiniz anda (belki yarım saniye bile değil) pc kasınızı çok sıkı şekilde sıkıyorsunuz. işte bu anda meni akışı duruyor, orgazm tamamlanıyor, penis ise erekte halde kalıyor. bunu arka arkaya istediğiniz kadar yapabiliyorsunuz, 3-4-5-6 farketmez. deneyip de görmesem "hadi lan" derdim ancak kendim denedim, evet sertliği kaybetmeden kendi ayarladığım aralıklarla, meni çıkışı olmadan, üst üste orgazm yaşayabildim. sonuncusu ise çok daha şiddetli oluyor, çünkü pc kasınızı kasmıyorsunuz.

amma velakin, ben çok araştırmadan, gördüğüm ilk kaynaklar üstüne bunu yapmaya çalıştım. daha sonra gördüm ki bazı kaynaklar da "orgazm esnasında meni çıkışını pc kasıyla durdurmak risklidir" diyor, ve uzun vadede çok ciddi cinsel sorunlara yol açabileceğini anlatıyor. tırstım, bir daha denemedim. "zararsız" diyen de var "zararlı" diyen de. hadi zararsız diyen doğruysa ne güzel de, zararlı diyen doğruysa sıçma riskine girmek istemedim.

ek olarak 

ben bunu sadece mastürbasyon esnasında gerçekleştirebildim, gerçek bir sevişmede hem zamanlamayı tutturmak hem de uyaranları tamamiyle durdurmak sanıldığı kadar kolay olmuyor. ha belki uyaranları durdurmadan, sevişmeye devam ederken de bunu başarabilen babayiğit vardır. ona da hürmet edilir sadece.

işin özü, olmaz değil, olur. ama tıbbi olarak doğuracağı sonuçları bilmeden de bu işe kalkışmamak lazım.

ayrıca eklemek lazımdır ki, orgazma yaklaşıldığı anda "ulan birazdan süper bir zamanlamayla pc kasını kasmam lazım" diye gelince kafaya o orgazm her ne kadar fiziksel olarak zevkli olsa da ruhsal olarak verdiği stresten dolayı çok da keyifli olmuyor. onun yerine gürül gürül boşalın yiğidolar, boşver multiple orgasm'ı falan, 5 dakika bekle ikinci postaya git. kafan rahat etsin.

Kadınların Orgazm Olmasını Sağlayacak İşe Yarar Pozisyonlar