Erman Yaşar'ın, Yıllar Sonra Ev Arkadaşı Olacağı Emre Özcan İçin 2005'te Yazdığı Entry

Son dönemde hem Sokrates Dergi'de, hem de S Sport'ta futbol yorumculuğu ve spikerliği adına çok kaliteli işler çıkaran, uzun bir süredir de ev arkadaşı olan ikili Erman Yaşar ve Emre Özcan'a dair Ekşi Sözlük'ten ilginç ve güzel bir detay.
Erman Yaşar'ın, Yıllar Sonra Ev Arkadaşı Olacağı Emre Özcan İçin 2005'te Yazdığı Entry
Emre Özcan & Erman Yaşar

ekşi sözlük'te raul gonzalez kullanıcı adı ile erman yaşar, daha 2005 yılında parma maniac kullanıcı adlı emre özcan için şu entry'i girmiş:

"ekşi sözlük'te en çok tanımayı istediğim yazar, bu adam. derin championship manager sevgisi, futbola olan müthiş bağlılığı, 4'lü defans sevgisi, arsenal aşkı, lakers deliliği, henry'e tapması, kobe ile coşması, büyük nba bilgisi ile tam da benim kafamda bir yazar.


tabii ki ayrıldığımız yerler de var; o sarı kırmızıya, ben siyah beyaza gönül vermiş bulunmaktayız ama sportif yazılarını keyifle okumakta, merakla beklemekte olduğum kişidir, budur!"

olaya bakar mısınız; 

birisi spiker, diğeri yorumcu ve şu an ikisi s sport'ta beraber premier lig maçları anlatıyorlar. yıllarca beraber ev arkadaşı olduklarını da unutmayalım.
...

not: erman yaşar, sokrates dergi youtube kanalının 23 ağustos 2018 tarihli yayınında ekşi sözlük kullanıcı adının "raul gonzalez" olduğunu bizzat belirtmiştir.