Euro Truck Simulator 2'de İşi Bir Üst Seviyeye Çıkarmak İsteyenler İçin 2 Uygulama Önerisi

2012'den beri Avrupa'yı kamyonla gezmek isteyenlere oturdukları yerden bu fırsatı veren oyun Euro Truck Simulator 2 için iki faydalı uygulama önerisini paylaşıyoruz.
Euro Truck Simulator 2'de İşi Bir Üst Seviyeye Çıkarmak İsteyenler İçin 2 Uygulama Önerisi

euro truck simulator 2'de trucksbook ve trucky ile deli keyifli ve bir o kadar da dingin vakit geçiriyorum.

trucksbook'un alamet-i fabrikası

şirket kurup şoför, sevkiyat sorumlusu, temsilci, yönetici gibi görevler vererek gerçekçi (100km/h aşağısı), yarış (100km/h üzeri) ve world of trucks yükleri olarak üç farklı başlıkta dünya geneli ve ülke özeli sıralama kasılmasına yardımcı oluyor.


trucky ise bambaşka bir detay

trucky insanı aşık ediyor kendine. cep telefonu uygulaması ve in-game-overlay şeklinde iki indirme yapıyoruz. anlık harita bilgileri (hangi oyuncu nerede, hangi şehirde ne kadar trafik var, arkadaşın hangi güzergahta ne taşıyor vs) almamıza yardımcı oluyor. in-game-overlay ise daha kapsamlı. gerçek zamanlı yük taşıma süresi, girdiğiniz şehirdeki trafik durumu ve oyuncu sayısı, yükün gerçekçi mi yoksa yarış modunda mı taşındığı, yakıt bilgileri, yük tonajı, kalan kilometre, sürdüğünüz kilometre, kaza anında sizin belirlediğiniz süre kadar öncesi ve sonrası kayıt (özellikle truckersmp ile oynarken, keyif kaçıran gavatlara ban yedirmek için birebir) retarder, dingil konumu gibi türlü teferruatlara erişebiliyorsunuz. oyun deneyimi konusunda inanılmaz yardımcı oluyor.


ets2'den ziyade eklenti tanımı gibi oldu ama bilmeyenlerin işine yarar umarım.