Fahriye Evcen'in "No Make Up, No Dr." Diyerek Paylaştığı Son Fotoğrafı Sahiden de Öyle mi?

Hakkında sürekli olarak estetik ve photoshop haberleri çıkan Fahriye Evcen Özçivit, bu iddialardan oldukça sıkılmış olmalı ki Instagram'da paylaştığı son fotoğrafının açıklamasına "makyaj yok, filtre yok, doktor yok" yazdı. Peki gerçekten de durum Fahriye Hanım'ın dediği gibi mi? Ekşi Sözlük yazarlarının bu konuda söyleyecekleri bir çift lafları var.

Öncelikle o fotoğraf...

Sonrasında Ekşi Sözlük yazarlarının yorumları...

açılın plastik cerrahım. rinoplasti, botilinum toksin enjeksiyonu (botox), orta yüz ve dudak hyaluronik asit dolgu. 

"no dr" dediğine göre tüm bunları merdiven altında kuaföre yaptırdı sanırım.

üst dudağında dolgu var 1, kaşlara müdahale edilmiş 2, göz altı dolgusu mevcut 3, burun çoktandır rötuşlu ve elmacık kemiklerinde operasyon var 4. 

ameliyatlarını almanya'da yaptırınca milleti kekleyebileceğini düşünüyor zaar.

makyaj yok diye safları kandıran bir evcen görüyorum. gözlerinin üzerindeki hafif çekilmiş kahve rengi göz kalemini, dışarı taşırılmış ve sonra hafif silinmiş ruju ve kalemle full doldurulmuş kaşlarını açık ve net görebiliyorum. cildi için bir şey söyleyemem belki bb krem vardır. hadi fahriye erkekleri kandır sen anca.

yaw bir gülesim geldi, makyaj yok mu?

dudağının üzerindeki çizgi, göz altı ışık dolgusu, kirpik, sanırım bir de kalıcı eyeliner var yüzünde. bunlar makyaj degil de nedir? doktor yok falan da demiş. kaldı ki burnu estetik ve elmacık kemiklerinde dolgu var diye haber dolanıyordu ortalıkta. 

makyajsız olmayan fotoğraf.

kaşlarına kaş farı sürmüş, göz kapağına kahverengi kalem çekmiş, dudağına kalıcı makyaj yaptırmış (iğne izi belli) bir genç kadın görüyorum. ayrıca o omuzlara geniş diyene rabbim perspektif nasib eylesin. burun estetiğini bilemem onu uzmanı cevaplasın.

kadın güzel mi? güzel.
makyajsız mı? değil.

Bu içerik de ilginizi çekebilir