Fransa'da Sokakları Birbirine Katan, Gülmekten Karın Ağrıtan Troll Gibi Troll: Remi Gaillard

Remi Gaillard adındaki Youtuber, Fransa sokaklarında çektiği videolarla trollük çıtasını biraz daha yükseltiyor.

tam bir "şehir anarşisti". deli bir fransız. harika fikirleri, bunları uygularken kendisini çekecek bir kameramanı ve süper bir kondisyonu var.
videolarını kendi sitesi olan nimportequi'da yayınlıyor. youtube'un açık zamanına denk gelirseniz; benim tavsiye edeceklerim şunlar-adlarını da yazayım da kapalı zamanında isimden bulabilin:

"disco elevator" bu videoda remi hiçbir şeyden habersiz asansör bekleyen kurbana bir sürpriz yapıyor. içerideki tipler de, hareketler de süper!


bu da reggae asansör...


"soccer player impositor": bu videoda ise fransa liginde şampiyon olan takımın şampiyonluk turunu vs.yi izliyoruz. remi'yi de futbolculardan biri gibi tur atarken, cumhurbaşkanının tebriklerini kabul ederken, hatta bir televizyonla röportaj yaparken ve izleyicilere imza dağıtırken... hem de üzerinde takımın formasıyla alakasız bir forma olduğu halde!


"tennis player impositor"
: burada da tenise el atmış; teke tek maça üçüncü olarak çıkıyor!


"beijing 2008": olimpiyatlara katılacak bir atletmiş gibi şehrin çeşitli yerlerinde antrenman yapıyor, bir de üstüne herkesten alkış alıyor!


"chicken funeral": tavuk kılığında piliç çevirmelere çiçek bırakıyor!


izleyin; neden gülmekten karnımın ağrıdığını anlayacaksınız. (bu da reklam gibi oldu ama neyse...izle sen yine de)

yeryüzünde, aydaymışçasına koşan adam

olimpik manyak videosuyla tanıdığım popomun ortasından ikiye yarılmama sebep olan, bi yerimde çiban çıkana kadar gülmeme sebebiyet veren insan. çok farklı alanlarda eserleri var hepsini izlemenizi tavsiye ederim.

hayvanlarla da arasi cok iyidir

uzun zamandır gülmekten nefesim kesilmemişti...

eve pizza söylüyorlar ve pizzacı geliyor;