GAİN'in Sevgililer Günü'ne Özel Yayınladığı Acayipliklerle Dolu 15 Kısa Film

Gain aracılığı ile
Türkiye'nin yeni nesil dijital medya platformu GAİN, Sevgililer Günü'ne özel olarak 15 kısa filmden oluşan “Aşk Her Şeyi Affeder mi?” adlı bir seçki yayınladı.
GAİN'in Sevgililer Günü'ne Özel Yayınladığı Acayipliklerle Dolu 15 Kısa Film

gain'de “aşk her şeyi affeder mi?” kategorisinde yer alan ve genel olarak ilişkileri ele alan bu 15 kısa film;  yeni flörtlerden bitmek üzere olan evliliklere, aldatma hikayelerinden yeniden birleşme çabalarına, teknolojinin entegre olduğu bilim kurgu dolu aşk dünyalarına kadar çok geniş bir yelpaze sunuyor. seçkide yer alan filmlere kısa kısa değinecek olursak eğer:


unexpected item

bir açılmaya cesaret bulma hikayesini anlatan 2018 yapımı bu kısa filmde, esas oğlanımız henry'nin başına gelenleri izliyoruz.


future boyfriend

biriyle ilk buluşmadasınız. birbirinizi yeni tanıyorsunuz... ama bir dakika? karşınızdaki kişi bir anda sizin 50 yıl sonraki halinizi bildiğinizi söylüyor. ne yaparsınız?


cupid’s paradise

herkesin yüzeysel faktörlere göre derecelendirildiği acayip bir dünyada, aşk tanrısı cupid'in kölesi olmadan önce 100 randevu hakkı olan jenn'in hikayesi.


my best friend is stuck on the celling

en yakın arkadaşı rachel’a aşık olan connor adlı arkadaşımızın; rachel'ı, doğum gününde ona aldığı hediyeyle kendine aşık etme çabasını anlatan 2015 yapımı kısa film.


multiverse dating for beginners

adeta birbirleri için yaratıldıklarını düşünen ivy ve dave'in arası, ivy'nin ağzından çıkan bir laf yüzünden bir anda tuhaf bir hal alır. 2017 yapımı 13 dakikalık bu kısa filmde, romantik komediyi sürrealist bakış açısıyla izliyoruz.


come f*ck my robot

yaptığı seks robotuyla cinsel ilişkiye girecek birini arayan bir adam ve bu işe gönüllü olan 18 yaşında bakir bir erkeğin hikayesini konu olan ilginç kısa film.


ctrl z

umutsuz bir aşka tutulan bir mucit, aşık olduğu kişiyi etkileme şansını artırabilmek için bir zaman makinesi icat ederse ne olur? bu kısa filmde manchester'da bir kafede geçen zamanlar arası yolculuğa tanıklık ediyoruz.


cuddle party

birbirinden illallah eden ve boşanma aşamasında olan çiftimiz, bir grup insanın yer aldığı bir sarılma terapisine katılırlar. ancak ilişkileri öylesine toksik bir hal almıştır ki bırakın huzur bulmayı, terapidekilerin de huzurunu kaçırırlar.


how to survive a break up

adından da anlaşılacağı üzere, bir ayrılıkla başa çıkma hikayesini konu alıyor b 2015 yapımı kısa filmimiz. biten ilişki ardından yaşanan evreler, tekrar bekar olmak, flörtler, unutma süresi... herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği tarzda bir film.


harry grows up

new york, aşkı bulmak için oldukça zor bir yer. özellikle de tek başına yaşayan 18 aylık biri için.


a date in 2025

2025 yılında über teknolojik bir yapay zekanın size, acilen bir randevuya gitmeniz gerektiğini, yoksa yalnızlıktan intihar edeceğinizi söylediğini düşünün... ne yapardınız?


face swap

karısını, cinsel hayatını canlandırmak için yapay zeka kullanmaya ikna eden bir adamın ilginç hikayesi.


love is blind

partnerini aldatarak kendini tutkulu bir gencin kollarında bulan alice üzerinden aşk üçgeni kavramına yepyeni bir bakış.


la merde

gerçek bir hikayeden uyarlanan bu kısa komedide, istediğiniz izlenimi bırakmaya çalışmadan önce arkanızda bıraktıklarınıza dikkat etmeniz gerektiği anlatılıyor.


quiet on set

film, yönetmen "kes!" diye bağırmadan önce, 2. dünya savaşı sırasında doğu cephesinde başlıyor. sonrasında bir anda kendimizi 2015 yılında bir norveç film setinde buluyoruz.


Buradaki tüm kısa filmleri ve fazlasını izleyebileceğiniz GAİN uygulamasını App Store ve Google Play'den indirebilirsiniz. Keyifli seyirler!