Galatasaray'ın 2017-2018 Sezonu Formalarına Ekşi Sözlük'ten Gelen Tepkiler

Galatasaray futbol takımı, 2017-2018 sezonunda giyeceği iç saha formasını tanıttı. Genel olarak pek fazla beğenilmeyen formalar için Ekşi Sözlük yazarları ne demişler, bir bakalım.
Galatasaray'ın 2017-2018 Sezonu Formalarına Ekşi Sözlük'ten Gelen Tepkiler
Fotoğraflar: Galatasaray.org


tüm kalbimle söylüyorum ki galatasaray'ı yok etme projesi ile karşı karşıyayız. her şeyiyle ama her şeyiyle bu kadar kötü bir kulüp yönetimine nasıl sessiz kalabiliyor divan üyeleri anlamıyorum. parçalı forma hayatımda gördüğüm açık ara en kötü galatasaray formasıdır... zaten oyuncuların mutsuzluğu da yüzlerinden okunuyor. yahu her şeyi geçtim parçalıyı niye kurcalıyorsunuz ağa mal misin???? ne küfürler yazacam da neyse şimdi. 


ulan barcelona'in real'ın klasik formaları değişiyor mu her sene?? bak ben mor formayı almış, siyahi sevmiş, nostaljik sapsarı forma bir daha çıksa da stoklasam diyen, alternatif formaları seven ve sahiplenen adamım. ama bu ikinci ve üçüncü formanın yeni sezon forması olduğunu söylemeyin, statta eşantiyon versinler alıp da eve götürmem. o kadar kötüler ki.

aklıma arda'nın "gs forması nerede??" dediği sene geldi. kadro da formalar da kötüydü, şike süreci kurtardı bizi sonrasında. uçurumdan aşağı doğru gidiyorduk. bu sefer nasıl kurtulacağız bilmiyorum. bu formalarla bir takımın şampiyonluk şansı yok. terim bile gelmez şu formalarla sahaya çıkmaya.


keşke avrupa'ya bir yıl daha gitmesek. çünkü "gala" denildiğinde avrupalıların aklına sarı-kırmızı parçalı formayla sahaya çıkıp çok adamla ilerde basarak hücum futbolu oynayan bir takım geliyor. bu soytarılar değil.

yine rezil bir forma ile karşı karşıyayız. nike yıllardır dalga geçiyor bizimle. daha ne kadar kötü yapılabilir ki diye uğraşıyorlar.

yıllardır rezalet olan formaların 2017-2018 versiyonu. amatör bir tasarımcıya yaptırsanız şundan bin kat iyi bir tasarım sunar bize. bu ne lan? dalga mı geçiyorsunuz? her sene aynı terane. adam gibi bir parçalı forma yapın da alalım artık. bir de her yeni çıkan formadan sonra tanıtımına bir ton gereksiz bilgi yazılmıyor mu çıldırıyorum. 

yok neymiş efendim nike dri-fıt teknolojisi varmış. bana ne ya? ben stadyuma giderken giyiyorum arkadaşım, teknolojisine başlatma. 150-200 liraya forma satıyorsun, altı üstü naylon. bari düzgün bir tasarım sunun da giyerken zevk alalım. dursun gidene kadar 5 liralık ürün almam resmen keriz yerine konuyoruz.

ya bu kadar zor mu arkadaş, düz parçalı forma yapmak? şu forma işte ya? 

yakasını değiştir, kolunu değiştir, başka bişey yap. ama ana dizayna dokunmayın aq. her alanda mı çapsız olur bir yönetim, her alanda mı sıçar ya?

başıma birşey gelmeyecekse;

bence güzel olmuş olan forma. sadece fit kesim olmaması sırıtıyor.

yönetimi sevmemek demek her kararına sorgusuz sualsiz itiraz etmek anlamına gelmemeli.