Game of Thrones'un 14 Nisan'da Yayınlanacak 8. Sezonunun Yeni Fragmanı

HBO, Game of Thrones'un 14 Nisan 2019'da yayınlanacak 8. sezonuna dair küçük bir fragman yayınladı.

Game of Thrones - 8. sezon resmi fragman: Winterfell'in Şifreleri


Ekşi Sözlük yazarları, yeni fragmanı böyle yorumladılar

yeni fragmanı ile gene içimizi titretmiştir. beş stark'a dair bir şey mi göreceğiz dedik, son sahnede bir yerlerden night king çıkacak şimdi dedim. 

yalnız fragmanda heykeller arasında brandon'ı fark edemedim. brandon'ın night king olma ihtimaliyle örtüşüyor sanki bu küçük ayrıntı. tabii bu sahne bir rüya mı yoksa nasıl bir anda geçiyor bilmiyoruz.

bir de poster bekliyorduk ama onun yerine dizide yer almayan bir teaser verdiler. hatırlarsanız 7. sezon öncesinde de bu tarz bir görüntü vermişlerdi... şimdi gelsin onlarca teoriler:

1. "brandon'ın heykeli neden yok?" diye soracağım ama rickon'ın da yok. zaten görüntüde brandon da yok. kafalar karışık.

2. akgezenlerin winterfell'i ele geçireceği kesinleşti.

3. üç stark'ın heykelinin olması ne anlama geliyor? üç kardeş winterfell'de buluşup heykellerini mi yaptırdı yoksa bu içlerinden birininin gördüğü bir rüya mı?

öyle bir dizi düşünün ki, bir karakteri 8 yıldır yavaş yavaş son sezona hazırlıyorlar. bran stark karakteri hiç bir konuya dahil olmadan sadece kendi içinde gelişerek son sezona geldi. ulan biz daha ikinci bölümde "ee hadi artık aşık olsunlar" diyerek dizilerde karakterleri mahveden insanlarız. bir bölümde kötülük kompedanı olan adamlar, diğer bölümde bi kıza aşık olup meleğe falan dönüşüyorlar. bize ters böyle şeyler.

nisan ayında final sezonuyla bize veda edecek olan iki gözümüzün çiçeği. vurduğun gol olsun jon snow!

winter is coming!

Game Of Thrones'ta Geçen Sözler Üzerinden Yapılan Müthiş Lise Müfredatı