Gitmeden Önce Bir Kez Daha Düşünmenizde Fayda Olan, Amerika'nın En Tehlikeli Bölgeleri

Hırsızlık gibi suç olaylarının diğer bölgelere nispeten daha yüksek olduğu bu yerlere gitmeden önce tekrar düşünün.


10) new orleans

turistik bölgelerine çok yakın mahallelerinde her türlü suç bulunan güneyin incisinde nice turist bourbon street'den kafası dumanlı çıkıp kendini soydurmuştur, hem eğlence hem heyecan arayanlar için.

9) washington d.c.

başkentte ham tarihe tanıklık edip hem de bir iki blok ötede telefon, saat ne varsa bırakabilirsiniz.

8) detroit

downtown detroitin tek eksiği sert geçen kışlarda ne sizin ne de sizi soyacakların dışarıda dolaşmaya dermanının kalmaması, yazın soyulmak isteyenler için ideal.

7) memphis

elvis'in kentinde koca beyaz kıçınızı sokacağınız her mahallede tehlike sizi kovalayacak, adrenalininiz şelale olup akacak.

6) st. louis

nehrin doğru tarafında mısınız? hemen bir seven-eleven'in içindeki atm'den para çekin, eğer sizi takip etmeye başlayan insanlar görürseniz doğru yakadasınız, birazdan olaylar gelişecek.

5) philadelphia

west philadephia ve camden'de bazı adreslere güvenlik sebebiyle pizza şirketlerinin kurye göndermediğini söylersek buranın ne kadar heyecan dolu olduğu anlaşılır, üstelik yüksek tecavüz oranı götü kaybetme ihtimalini de yükseltiyor.

4) miami

doğru mahalleyi bulursanız heyecan yaşarken ispanyolcanızı da geliştirebilirsiniz.

3) chicago

south side da herhangi bir durakta metrodan inin ve olayların sizi bulmasını bekleyin, çok uzun sürmez.

2) baltimore

the wire dizisinin atmosferini yaşamak için limandan içeri bir iki blok yürümek yeterli, bir klasik olarak edgar allen poe'nun evini bulmaya çalışın.

1) los angeles

eğer baltimore bir roller coastersa, south central l.a. dısneyland adamım. sadece soygun değil, silahlı çatışma, cinayet veya riot bile mümkün burada.

bu listemize ny bronx, las vegas, boston roxbury gibi güzide mekanlar giremedi, unutmayın herkesin tercihi farklıdır, kendinize uygun yeri bulun.