Gülerek Okuyacağınız Travmatik Bir Hikaye: Sevişirken Apartmanı Ayağa Kaldıran Çift

Sözlük yazarı ''life is drunk''ın başından travmatik bir hikaye geçmiş.
Gülerek Okuyacağınız Travmatik Bir Hikaye: Sevişirken Apartmanı Ayağa Kaldıran Çift
iStock.com

bizim üst komşu var bir tane. kel kafalı, kısa boylu, tıknaz bir şey. apartmanın otoparkında arabasını babama göre "oraya" koyduğu için sevmiyoruz pek adamı, daha doğrusu babam sevmediği için biz de sevmiyoruz. arada apartmanda karşılaşırsak selam veriyoruz o kadar.

bir gece yatıyorum üst kattan bir bağırış çağırış. koltuklar oradan oraya gidiyor. evde köpekleri var bir tane o havlayıp duruyor. aha dedim eleman karısını dövüyor herhalde. 5-10 dakika sonra kesildi sesleri. sonra ertesi gece bir daha aynı sesler. böyle 3-4 güne bir hep bu seansı duyuyorum. arada karşılaşınca apartmanda karısına bakıyorum bir yerinde morluk, darp izi var mı falan diye, yok. gayet iyi anlaşıyor da gözüküyorlar. böyle şeylerde tam emin olmadıkça araya girersen rezil olduğunla kalıyorsun. bunu bildiğimden temkinliyim ama adamdan da şüpheleniyorum bir yandan.

yine bir gece sabaha karşı 5-6 civarı yine bağırışlar, ittirilen koltuklar, havlayan köpek, ne dediği anlaşılmayan, ağlamaklı yüksek sesli sözler. uyandım uykudan. artık iyice korktum karısını boğazlayacak hayvan diye. sabah erkenden kalktım, babama anlattım.

- baba gece üst kattaki sesleri duydun mu?
+ yok, noldu ki?
- baba herif karısını dövüyor sanırım.
+ emin misin?
- valla %95 gibi bir şey. bir daha duyarsam kaldırayım seni de dinle. kadını kurtaralım.
+ tamam uyandır.

2-3 gece sonra yine bir hırgür başladı. ben fırladım yataktan babamın yanına.

- baba kalk! başladılar kavga etmeye, gel.

babam kalkınca annem kalktı sonra bizi duyan kardeşim kalktı. evde o aralar misafir olan teyzem kalktı. 5 kişi salonda bağırışmaları dinliyoruz ama bu sefer bir fark var. çünkü ben hep odamdan dinlediğim için anlaşılmayan sesler salondan gayet iyi anlaşılıyordu salonlarındaki koltukları oradan oraya kayıp giderken.

- hadi hayvan hadi!
+ azgın karı seni!
- boşal artık lan!
+ ııaaahhhhh!
- aaaahhhh!
* havv hav hav!
+ ohhhhhhh!
- ahh hayvan herif!

böyle birbirimize baktık. televizyonda sevişme sahnesine denk gelmiş aile gibiydik ama kanalı değiştiremiyorduk. ben ise bildiğin porno seyrederken tüm aileye yakalanmış gibiydim ama bir türlü alt+tab yapamıyordum sanki. lan evin köpeğini de bildiğin tribünde amigo yapmış pezevenkler tempo tutturuyolar kendilerine. yaklaşık 1 dakika daha öyle durduktan sonra adamın "hııııaaahhhhhhhh" kadının da "vuuuuuhhhhhh" diye boşalmasını da dinledik ve sessizliği babam bozdu.

- yok dövmüyor sanırım başka bir tartışma var herhalde.

deyip kaçtı, annem de peşinden gitti. teyzem korkudan çoktan yatağına girmiş ağlıyordu. bir tek birader kalmış pis pis sırıtıyordu bana.

+ bizim götten bacağa bak sen ya götü yere yakın olandan korkcan haa ehehehe.
- terbiyesizlik yapma hadi git ya.
+ dümdüz etti haa.
- hadi yat dedim!

odama gittim, "çiftler sevişirken bütün apartmanı ayağa kaldıran mal" olmanın ezikliği, tüm aile üst katta dönen hardcore seksi canlı olarak dinlemenin utancı, "ulan millet ne sevişiyor haa çatur çutur biz hala neyse..." düşüncesinin burukluğu ve en önemlisi o üst katta oturan yerden bitme kelin aslında brazzers'taki kel adam olduğunu öğrenmenin tedirginliğiyle kapımı, penceremi kilitleyip cenin pozisyonunda yattım ağlayarak ve "bu apartmanda anamız bacımız oturuyor lan" diyerek.

artık ben de gıcığım adama o "oraya" öyle mi konur hayvan?!

:(