Güvenilirliğiyle Arkadaş Ortamlarında Nam Salan Akrep Burcu Kadınının Özellikleri

İllaki bir akrep burcu kadını tanımışsınızdır. Peki iç dünyasını etraflıca biliyor musunuz? "Fala inanma, falsız da kalma" düşüncesinin bir parçası olarak akrep burcu kadınının özellikleri nedir, nelerden hoşlanırlar, aşk hayatı nasıldır gibi soruların cevaplarını aradık.
Güvenilirliğiyle Arkadaş Ortamlarında Nam Salan Akrep Burcu Kadınının Özellikleri
iStock

bu kadınları yanlış tanıyıp da ömür boyu onlardan nefret etmeyin, gelin ben size akrep kadınlarını anlatayım

doğuştan "güçlü ol" felsefesini bir zırh gibi giyen bu kadınlar yani biz, nedense dünya yıkılsa "ayakta dimdik durmam gerek" der, kendimize kaldırabileceğimizden fazla yük yüklenmesine izin veririz. akrep burçlarında hiç oynamayan bir terazi vardır, yani karşıdaki kim olursa olsun olaylara tarafsız bakmayı başarır bu nedenle devamlı yargılar, en çok da kendisini.

dışarıdan ne kadar kendini beğenmiş, eleştirilere kapalı gibi görünse de içten içe en çok kendisini eleştirir ve en çok kendisine kızar. yalan söylemekten nefret eder ve kurtuluşu yalanda görse bile yalana kolay kolay yanaşmaz bu nedenle güvenilirdir ve kendisinden devamlı tartışmalarda hakemlik yapması istenir. aynı tarafsızlık ve dürüstlüğü karşıdaki insanda da arar ve yalanına şahit oldukları insanlara ömürleri boyunca asla güvenmezler.

diyelim ki bir akrep kızına 4-5 yaşlarındayken bir söz verdiniz ve tutmadınız ya da göz göre göre yalan söylediniz, akrep kadını bunu ömrü boyunca unutmaz... bunun için asla kin beslemez ancak kafasının bir yerlerinde hep "güvenilmez" olarak kalırsınız. insanları eline alıp yönetmeyi sevmez, kendisi özgür ruhludur ve birinin hâkimiyet kurmasına izin vermez -çok aşık olmadığı sürece- bu nedenle etrafındaki insanlardan da kendileri gibi özgür ve güçlü olmalarını bekler. arkadaş seçimlerinde güçsüz olanları koruma içgüdüsü etkili olabilir ve gereksiz tartışmalara sırf arkadaşlarını korumak için girebilir daha sonra ise korumaya çalıştığı arkadaşı tarafından tartışmanın ortasında satılabilir.

akrep kadını onların yanında sizden daha güçsüz bir canlıyı ezmenize asla müsaade etmeyecektir. onun yanında bir hayvana eziyet ederseniz -elinizdeki yemeği vermek için kediyi maymun etmek de dahil-, ne bileyim bir arkadaşını aşağılarsanız hemen koruma içgüdüleri devreye girecektir. bu anlarda sizi ne kadar severse sevsin kolaylıkla karşısına alabilir. yok efendim "bana kıyamaz o" demeyin sonuçlarına katlanırsınız. diyelim ki bir arkadaşınıza yamuk yapıldı ve yamuk yapan kişiyi (x kişisi diyelim) 5-10 kişi sıkıştırdınız, içgüdülerine yenilen akrep burcu asla ama asla x'in üzerine gerek fiziksel gerekse psikolojik olarak çullanmanıza izin vermez hepinizi karşısına alarak x'i korur. onun haklı olduğuna inanmıyordur ve muhtemelen o da ondan nefret ediyordur ancak bir kişiyi onca insanın karşısında yalnız bırakmak da doğasında yoktur.

aşk konusunda epey karışıktır bu kadınlar

birisi dikkatini çekerse ona hiç dönüp bakmasa bile erkeği mıknatıs gibi çeker, kendisi de şaşırır bu duruma ama dediğim gibi güçlü olmayı hayat felsefesi yapan akrep kadını ilişkiler konusunda yara alma korkusuyla çekimser davranır. sizden ne kadar hoşlanırsa hoşlansın size gerçekten aşık değilse reddedilme ihtimaliniz epey yüksektir zira bu kadınlar kimseleri gerçekten canlarını yakabilecekleri kadar yakınlarına almak istemezler. eğer sizi sevdiğini kabullenmiş ve size yeterince güvenmişse ve açık açık sizi ne kadar sevdiğini söylemeye başlamışsa (epey şart eki var dikkat ederseniz) artık bu ilişki için yapmayacağı fedakarlık yoktur. inandığı şeyler uğruna dünyayı karşılarına alabilirler.

akrep kadınları doğaldır, yapmacık insanlardan kesinlikle hoşlanmazlar. akrep kadınına göre ona sırf laf olsun diye ya da bir çıkarınız olduğu için iltifat etmeniz karşısına geçip iki tokat atmanızdan daha fecidir. siz istediğiniz kadar iyi oyuncu olun, her zaman hareketlerinizin altında yatan gerçeği görebilirler. samimi olmak şartıyla sizden büyük beklentileri olmaz. sevdiceklerinin aldığı deri bir bileklik ya da ne bileyim kumsalda bulup onlara verdikleri beyaz bir taş bu kadınları dünyalar kadar mutlu edecektir. tam tersi olarak samimi bulmadıkları bir insandan ferrari alsalar umurlarında olmaz, anahtarı alıp çöpe atarlar.

"6. hisleri kuvvetli" derler ya, cidden öyledir. gün içinde olacakları rüyada görmeyi bırakın da kafasından geçirdikleri ancak sormadıkları sorulara cevap alacak kadar garip bir enerjileri vardır.

Bir erkeğin gözünden

bu güzel mi çirkin mi karar veremediğimiz ama delice peşinden sürüklendiğimiz, sohbetine doyamadığımız, sevişirken ulan daha önce yaşadıklarım sevişmekse bu uzaya çıkmak olsa gerek diye düşündüğümüz, öpüşerek bile bağımlısı olabileceğimiz, kimselere benzemeyen bir çekimi, tadı, öfkesi, dırdırı, sadakati, sihri olan ama en ufak falsomuzda ağzımıza öyle böyle değil kol gibi sıçan kadınlar var ya. işte bunlar onlar. direk gibi duracaksan başka kadına ihtiyacın yok arkadaşım. çocukluklar, kaypaklıklar yapacaksan uzak dur bu kadından. hem unutamazsın aldığın tadı hem de götünden alınan kanla on tane yaralı tedavi edilebilir.

Tam Bir Fiyat Performans Ürünü Olan Huawei P Smart 2019'un İncelemesi

Uysallığının Ardında Dünyaları Gizleyen Yengeç Burcu Kadınının Özellikleri

Kendisini Ağlarken Göremeyeceğiniz Aslan Burcu Kadınının Özellikleri Nedir?