Hande Yener ve Seren Serengil'in Instagram Üzerinden Girdiği İfşalı Kavga

Seren Serengil'in başlatıp Hande Yener'in başka bir boyuta çıkardığı olay dün geceden bu yana Ekşi Sözlük'ün gündeminde. İşte olayların önü ve arkası.

Geçtiğimiz hafta Hande Yener, Instagram hesabından 2017'de en çok dinlenen şarkıcı olduğuna dair bir görsel paylaştı.

Telif Metre adlı bir siteden alınan bu görüntüyü kabul etmeyen Seren Serengil, Duymayan Kalmasın adlı TV programında bu konuyu dile getirdi.

Seren Serengil'in bu itirazdaki argümanı ise "2017'de birçok iyi sanatçı çıktı, Hande Yener birinci olamaz." oldu.

Seren Serengil'in konu hakkındaki yorumlarına sinirlenen Hande Yener, dün gece Instagram hesabı üzerinden bir hikaye paylaşarak tartışmayı başka bir boyuta taşıdı.

Telif Metre olayına atıfta bulunan Hande Yener, yukarıdaki fotoğrafın sansürsüz halini "Seren, metreye bakıyor yine göremiyor." yazarak paylaştı.

Hemen ardından da Seren Serengil'in başka bir fotoğrafını paylaştı Hande Yener.

Hande Yener, bu paylaşımların ardından yüklediği sansürsüz fotoğrafın Instagram tarafından müstehcen bulunarak kaldırıldığını açıkladı.

Elbette tüm bu olanlara Seren Serengil'in cevabı gecikmedi. Hande Yener'in paylaşımlarına bir video çekerek yanıt veren Serengil, konuyla avukatlarının ilgileneceğini belirtti.

Paylaşılan sansürsüz fotoğrafın 15 yıl önce evinin önünde güneşlenirken gizlice çekildiğini belirten Serengil, "uyuşturucu kullanan insanları ciddiye almamak gerek" sözleriyle de Hande Yener'e atak yapmadan edemedi.

Geceyi noktalayan olay ise Hande Yener'den geldi. Yener, Serengil'in paylaştığı video üzerine eski bir haberin ekran görüntüsünü paylaştı.

Dün gece ülke gündemine bomba gibi düşen bu kavganın altından daha çok su akar gibi. İşte Ekşi Sözlük yazarlarının kavgaya tepkileri.

hande yener’in başkasını ifşalayayım derken yanlışlıkla kendisinin nasıl bir insan olduğunu ifşaladığı olay.

(bkz: yok artık daha memeler)

linki açarken içimden ''ulan ne kadar ifşa etmiş olabilir ki kesin saçma sapan bir fotodur.'' derken direk karşıma apaçık memeler geldi.

bu nedir arkadaş ? bir an da; fotoyu paylaşmasındaki amaç ne, fotoğrafın altında yazılanlar ne, ben neden gece yarısında iki memeye bakıyorum, ne yapıyorum ben burada cümlelerinin içinde kayboldum lan.

neyse gidip yatsam iyi olacak sanırım.

benim anlamadığım seren serengil niye bizim üzülmememizi istiyor? bu duruma neden üzülelim?

ifşa falan yoktur, ilgili fotoğraf yaklaşık 15 sene önce pazar dergilerini süslemiştir.

liseli olduğunuzu bu kadar belli etmeyin bence...

aa ne güzel kadın bakmış kendine derken 15 sene önce açıklaması geldi ve hayaller yıkıldı. teşekkürler seren serengil.

o değil de 15 sene önce 2002 idi. ne güzel zamanlarmış lan, kıymetini bilememişiz. cem uzan vardı, motorola vardı, telsim reklamları vardı, mini etekli kral tv hostesleri vardı, seren serengil'in memeleri vardı, var oğlu vardı.

sonra bakanlar kurulunun boy ortalaması yükseldi ve olaylar gelişti.

hande yener kendisi hakkında gerçekler ifşa edildiği zaman çok sinirlenen bir şarkıcı.. daha önce youtube'de bizim şarkıcılar ve kendisi patır patır sahte izlenmeler yaparken de kendisini savunuyordu sonra gerçekler ortaya çıktı. seren bu konuda haklı, hande'nin bu sene hiçbir şarkısı tutmadı ve yaptığı bu seviyesizlik gibi albümün kalitesi de yerlerdeydi, şarkıların düzenlemeleri genel anlamda facia. durum böyleyken bir insanı çıplaklığıyla vurup bundan prim yapmaya çalışmak ancak boş beleş insanın işidir.