Hasretinden Prangalar Eskitilen Prison Break'in Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı

2009 yılında ekranlara veda eden bir dönemin efsane dizisi Prison Break, yeni sezonuyla 2017 yılında geri dönecek.

oha laaaaan.

geri dönüyor dediklerinde. meeeh demiştim. izlerdim ama izlerdim işte sadece.

şu fragmanda bile üstümde bir anda lise üniformam belirdi lan. ne kadar özlemişim amina koyayim meğerse.

lan bunun finalinde döktüğüm göz yaşının haddi hesabı yoktu

geri dönüyor diye gözlerim doldu lan

--- spoiler ---

bu michael'in kafadaki sorunu nasıl yapacaklar acaba. hapishanede ameliyat falan diyeceklerini sanmam. zaten gidici duruyordu. elbet güzel bir açıklaması olur.

sucre yok fragmanda, sonradan dahil olur elbet.

sarah... sen ne güzelsin hala.

--- spoiler ---

fragmanda michael'in oğlu my real father nasıldı diye babasını soruyor, yani buradan anlıyoruz ki sara karısı walking dead'de yaptığı gibi geleneği bozmamış esas adamımızın şaibeli ölümünün üzerine vur patlasın çal oynasın evlenmiştir. ve çok ilginçtir ki yine ex aşkını unutamamıştır. ağlak tavırlarıyla içini çeke çeke sıpasına micheal hakkında methiyeler düzmesinden bunu anlıyoruz. he was like storm.. peh!! he he..

FOX

 peki sara peki mal, madem unutamadın, madem he was like storm o zaman demezler mi adama neden evlendin? her dizide aynı şeyi yapıyosun. ıstemiyosun, cebine cebine koyuyosun. ne iş?? adım gibi eminim ki yeni kocan da işi gücü parası yerinde tam damızlık bir adam çıkacak yazıyorum buraya..

ama yoo mayki sen bu numaraları yemeyeceksin. başkasıyla evlenmiş insandan sana hayır gelmez! o tercihini yapmış zaten. allahın arap ellerinde hapislerdeyken bu kadının peşine düşersin, bi de bunun yeni eşiyle bizi muhattap ettirirsin filan.. yapma maykıl. oğlunun velayetini al danimarkaya git. mühendis adamsın, sırtın yere gelmez. orada eşcinseller de rahatmış ayrıcana. daha sana ne olsun. iskandinavların arasında mutlu huzurlu yaşarsın. ooh mis.