Hatırlama, Planlama ve Alışma Konusunda Sorun Yaşayanlar İçin Güzel Bir Uygulama Önerisi

Takvim planlayıcı uygulamaları nelerdir? Gündelik hayatınızı düzenleme konusunda sorunlarınız varsa ilaç gibi gelecek bir uygulama önerisi bırakıyoruz şuraya.
Hatırlama, Planlama ve Alışma Konusunda Sorun Yaşayanlar İçin Güzel Bir Uygulama Önerisi
iStock

işe yarar bir android uygulaması: ticktick

bu uygulamanın diğer "hatırlatıcı" uygulamalarında olmayan özellikleri var.

bu uygulama neden çok özel?

1) özel zil sesleri mevcut. herhangi bir hatırlatıcı için özel bir ses tonu kullanabilirsiniz. örneğin ilaç alacaksın, ilaç zil sesini ayarla.

2) harika bir widget'a sahip. aslında bir değil 11 tane widget'ı var. ben "standart" olanından bahsediyorum. standart olanında bir hatırlatıcıyı ertelediğinde "bak bunu erteledin" diye kırmızı yazıyor. bence çok tatlı ama yararlı bir özellik.

3) uygulama sorunsuz bir şekilde cross-platform çalışıyor. harmony os ile çalışan huawei tabletimden, windows bilgisayarımdan hatırlatıcı kuruyorum. 15 dakika içinde telefonumdaki widget'a düşüyor. her şeyi sorunsuz halledebiliyorum. sabah telefonum şarjdayken tabletimden hatırlatıcı kuruyorum.

4) güne başlarken ufak bir özet bildirimi yolluyor. "bugün sana bunları hatırlatacağım" diye.

5) premium kullanırsanız (çaktırmayın ama apk'lı versiyonları çok rahat bulunuyor) bir alışkanlığa başlamak isterseniz size dakika/gün/hafta falan sayıyor...

6) aynı hesaptan birden fazla kişi kullanıyorsa isme özel hatırlatıcılar da aktarabiliyorsunuz. örneğin "ayşe kitap alacak, fatma evi temizleyecek v.b"

işi hatırlama üzerine olan arkadaşlar başka hiçbir uygulamaya bakmasın.