Hayata Dair Gülümseten Bir Detay: Levent Metrosu'nun Uyuyan Kedisi

Yolu Levent Metrosu'na düşenler mutlaka bu sevimli kedinin uyuklayan haline rastlamışlardır. Kendisi tam olarak Metrocity girişinde ve oradan hiç ayrılmıyor. Metronun müdavimleri de bu sevimli kediyi çok sevmişler. Öyle ki kediye bir Instagram hesabı bile açmışlar.
Hayata Dair Gülümseten Bir Detay: Levent Metrosu'nun Uyuyan Kedisi

levent metrosu'nun metrocity girişini kendisine ev bellemiş sevimlilik abidesi tosun. cinsiyetini bilmiyorum; ama tam bir tosun. her sabah işe giderken görüyorum. istisnasız her sabah uyuyor, hem de dünyanın en rahat insanından bile daha rahat uyuyor o sabah hengamesi arasında. koşuşturmalar, gürültüler.. hiçbiri umrunda değil; hele güneş vurmuşsa, karnını göğe kaldırıp, sırt üstü uyuyuşu var ki, değmeyin keyfine.

şurada bu tosun için bir instagram hesabı açıldığını görünce, tek ben değilmişim bu sevimli misafirin farkında olan dedim kendi kendime: https://www.instagram.com/…tmetrosununuyuyankedisi/

sabahlarımız şen oluyor sayende. öpücükler.

edit: kedimiz dişiymiş. yazar arkadaşlar bilgilendirdi. sanırım biraz ünlü oldu; umarım bu ün kendisine iyilik getirir. biz onu, orada tanıdık; orada mutlu olduğunu gördük. kendisi için ne iyi olacaksa o olur umarım.

Sevimlilik abidesi kedinin Instagram hesabından kareler

Yolunuz düşerse eğer bir selam vermeyi ihmal etmeyin :)