Her İhtiyaca ve Bütçeye Uygun Birbirinden Farklı Akıllı Saatler

Saat&Saat aracılığı ile
Akıllı saat almayı düşünen ama işe nereden başlayacaklarını bilemeyenler için her ihtiyaca, talebe ve bütçeye uygun akıllı saatleri listeledik.
Her İhtiyaca ve Bütçeye Uygun Birbirinden Farklı Akıllı Saatler


U.S. Polo Assn.

Giyim markası olarak kalitesine hakim olduğumuz U.S. Polo, giyilebilir teknoloji alanında da akıllı saatleri ile öne çıkıyor. Eğlenceli arkadaş ortamı ve aile hayatını seviyorsan U.S. Polo Assn. akıllı saatler tam aradığın şey olabilir.

Satın almak için tıklayın.

Amazfit

Alman iF Endüstriyel Tasarım Ödülü ve Red Dot Tasarım Ödülü sahibi birçok akıllı saati bulunan Amazfit; sağlığına dikkat eden, sportif ama aynı zamanda sade tasarımları sevenlerin tercihlerinden biri.

Satın almak için tıklayın.

Wesse

Tarz bir şey olsun ama bütçe dostu da olsun diyorsan Wesse akıllı saatler senin en akıllı asistanın olmak için hazır. Yalın tasarımı ve fonksiyon çeşitliliğiyle piyasadaki birçok akıllı saatten ayrışan Wesse ile geleceği bileğinizde taşıyın!

Satın almak için tıklayın.

TicWatch

2012'de yapay zeka destekli gelişmiş donanım ve yazılım uygulamalarıyla sektöre giriş yapan, 2015'ten itibaren ise çok sayıda İyi Tasarım Ödülü, iF Endüstriyel Tasarım Ödülü ve Red Dot Tasarım ödülü kazanan akıllı saatler üreten TicWatch, görünüşünü ve tarzını önemseyenlerin vazgeçilmezlerinden biri.

Satın almak için tıklayın.

Samsung

Teknolojinin en son yeniliklerini hayatlarının her anında yanında bulundurmak isteyenler için özel olarak tasarlanan Samsung Galaxy Watch 4 serisi, stilini teknolojiyle tamamlamak isteyenler için biçilmiş kaftan.

Satın almak için tıklayın.

Garmin

Otomotiv, havacılık, denizcilik, outdoor ve spor alanlarıyla ilgilenen, kurulduğu günden bu yana navigasyon alanında lider olan Garmin, şaşırtıcı olmayacak şekilde akıllı saatler konusunda da iddialı. Doğa sporlarıyla iç içeysen, her daim aktif ve adrenalin doluysan senin saatin kesinlikle Garmin olmalı!

Satın almak için tıklayın.

Huawei

Kurulduğu günden beri yenilikçi teknolojik çalışmalara imza atan Huawei; farklı zevklere hitap eden, göz alıcı olduğu kadar kullanıcı deneyimi odaklı olarak tasarlanmış akıllı saatleriyle bu sektörde uzun zamandır adından söz ettiriyor. Uzun aktivitelerin bölünmesin istiyorsan, 2 haftaya kadar şarj süresi ile Huawei Watch  GT3 tam sana göre.

Satın almak için tıklayın.


Fossil

İnovatif teknolojisiyle insan hayatını kolaylaştıran Fossil Connected  akıllı saat serisi, hayatı hızlı yaşamayı sevenlerin olmazsa olmazı.

Satın almak için tıklayın.

Bünyesinde her ihtiyaca, talebe ve bütçeye uygun onlarca akıllı saat barındıran Saat&Saat ile giyilebilir teknoloji sadece bir tık uzağınızda!

Saat&Saat'te yer alan akıllı saatleri keşfetmek için tıklayın.