İnsanlığın Geldiği Son Nokta: Harun Kolçak'ın Cenazesindeki Tabut Başında Poz Verme Yarışı

Türk pop müziğinin efsane isimlerinden Harun Kolçak, geçtiğimiz hafta hayatını kaybetmişti. Ailesi ve sevenleri henüz Kolçak'ın acısını yaşarken cenaze töreninde yaşananlar şoke etti.

İşte o inanılmaz görüntüler

Ekşi Sözlük yazarlarının tepkileri

iliklerime kadar utandığım durumdur. evet modern toplum bu. tüm değerlerin altını boşalttık. acı,gurur,başarı ve en çok da ölüm. artık sadece gösteriden ibaret bunlar. hepimizin dolaylı veya dolaysız şekilde içinde bulunduğu anlamsızlık.sadece olmak için olunan durumlar. paylaşım ve samimiyetten uzak.sadece üç beş beğeni için yapılan maymunluk.sevdiğin bir şeyi paylaşmaktan daha öte bir durum bu.sosyal bir rahatsızlık.acının paylaşılmasından öte reklamcılık. evet ben de oradaydım.acıdan bahsetmiyorum ama ben de oradaydım. ve işte bu da ispatım.

niye tabutu açıp selfie çekmemişler anlamadım.

türkiye lan burası, ne bekliyordunuz tatlı su kurbağaları?

gayet normaldir. çıkarcılıkta bu topraklar zirveyi yaşamaktadır.

black mirror'dan bir sahne gibi rezalet.

insanların bazısını böcekten daha itici görmeye başladığım acayip zamanlarda haklılığımı ortaya koymuş rezaletten öte bir durum.

şapkalı kimse belli tiniyetsiz. kızıl saçlı kadın bir de okşama yapıyor tabuta sokakta kedi yavrusunu elinin ucuyla elleyen o tipler gibi.
şapkalı elini attığı anda hoca tekbir getirdi. mesaj almak isteyene çok ama alacak yok.
sen de ölücen be insansı dendi o an amma...
nafile!

kimsenin tepki vermemesi daha da garip. "amaan ne tepki vericem twitter'a koyayım da millet tepki göstersin" diye düşünen kişi de selfie çekmiş kadar olmuş.