İzlerken İç Acıtan Bir Video: Eşini Başka Erkekle Basan Penguenin Çıldırması

Penguen deyip geçmemek lazım. Özel hayatları en az bizimki kadar çalkantılıymış.


içim acıdı amk. vallahi nefes alamıyorum şu an. olm hayatında izlediğim en travmatik şeydi lan.

--- spoiler ---

depiştiler... sonra karar için şırfıntı dişi pengueni beklediler. kafalarını böyle yana yana eğdiler... sonra orospu gitti yeni geleni seçti. adam balık avlamaya gitmiş, evine ekmek getirecek, sen git elin herifini evine al... yarın bi gün başkasıyla aldatır o piç seni inşallah. ortada kalırsın amk. o yeni seçilen -efendi penguen yerine tercih edilen piç- kafasını değişik bi şekle sokarak, penguen lisanında hareket çekti.

bizimki gururuna yediremedi tabi." ben kadir -deli kadir üleeen-" diyerekten takip etti. bir süre daha kavga dövüş... kan gövdeyi götürdü ama nafile... ingilizcemin yettiği kadarıyla kocasını siktir ettiler evden. bi de aldatıyorsun da, ikisi de penguen amk. başka hayvanla aldatsa bi nebze anlarım, gönül bu, ota da konar boka da derim... ama aynı penguen yani. ne farkı var manyak karı. işte bu gadınlar böyle. maksat aldatmak olsun, ipnelik olsun. hık demiş burnundan düşmüş ama yine aldatıyo yani.

ruhu orospu afedersin...

nihai edit: kocanın kazanamadığı kesinleşti. 10 kişi koca kazanamadı dedi, net deliller ve kepslerle olayı aydınlattılar. teşekkürü borç bilirim.

--- spoiler ---

hayatın ibneliği doğanın en ücra köşelerine bile işlemiş arkadaş.

"but she has got no time for losers" ayıp be! bir gram penguenlik kalmamış yazık.

ya biz bu pengueni beyefendi, kendi halinde paytak paytak yürüyen bir canlı olarak bilirdik, hayvan resmen adana conosu gibi sille tokat, kanlı bıçaklı olay çıkartıyor, kavga ediyor.

aşk, ihanet, ihtiras, tutku, her yol varmış hayvanda.

yine de penguenlerin insanlardan daha medeni olduklarını gösteren video. aldatılması, başka bir penguenin tercih edilmesi ve evden kovulmasına rağmen dişisine el (gaga/kanat) kaldırmamıştır.