Kadınları Seks Esnasında Zevkin Doruklarına Uçuran Durum: Çoklu Orgazm

Kadınların cinsel ilişkiden aldığı zevki başka bir noktaya taşıyan çoklu orgazm, bunu yaşayanlara bambaşka bir dünyanın kapısını aralıyor.
Kadınları Seks Esnasında Zevkin Doruklarına Uçuran Durum: Çoklu Orgazm
iStock


çoklu orgazmda kadına ait kısmı bir kenara bırakacak olursak, nicelikten ziyade nitelik önemlidir. yani şair burada keser sapı kıvamına ve bu kıvamın sürekliliğine seslenmiş. kadının kegel egzersizi yapıyor olması da büyük etken tabi. bak yine kadına döndü rota.

doğal olarak doğru şartlar altında, cinsel birleşme sırasında, vajina içindeki sıvı miktarı, basıncı ve yoğunluğu, uygun seviyelere geldiğinde, orgazmın süresi, sayısı ve kalitesi artar. süreden bağımsız, güven duygusunun hakim olduğu ilişkilerde, doğrudan üremeyi amaçlayan cinsel birleşimlerde yaşanma olasılığı daha yüksektir.


vajinal ve klitoral orgazmın, sıra ve sayı gözetmeksizin, cinsel birleşim sırasında ve hatta sonrasında, bedenin tamamında açıkça gözlenebilecek, fiziksel ve kimyasal etkilerle gerçekleşmesi olarak tanımlanabilir. biraz uzun ve sıkıcı bir tanım oldu, farkındayım. böyle bir konuyu bu kadar sıkıcı hale getirebildiğime göre, mühendis olduğumu itiraf etmeliyim sanırım.

kadınların bunu yaşaması, birey ve doğrudan toplum sağlığı üzerinde önemlidir. ülkemiz hakim kültüründe yetişmiş dişi bireylerin bunu yaşabilmeleri, şüphesiz ki eşlerinin davranış tarzına bağlıdır. yerleşmiş tabuların kırılması, kadının birey olma çabasından öte, ancak destekleyici ve güven veren bir eşin varlığıyla olasıdır. çoklusunu geçtim, teklisini bile yaşayan kadınların azınlıkta olduğunu düşünüyorum, toplum yapımız içinde tabi.


sürekli cinsel birleşim yaşayıp da tam olacak gibiyken olmadığını, boşalamadığınızı düşünün. bunu düzenli olarak yaşayan, sürekli keser sapı kıvamında dolanan erkeklerle dolu bir toplumu düşünemiyorum bile. ne mutlu bize ki erkeklerin doğasında böyle bir duruma yer yok.

içeriden aldığım bilgilere göre, kadınlar bunu, kelebekler uçuştu şifresiyle ifade ediyorlar. reha eros, olympos'tan bildirdi.

çoklu orgazm yaşamak için yeterince sevdiğiniz, güvendiğiniz biriyle sevişin ve her şeyi mümkün olabildiğince unutun. gelmişiniz, geçmişiniz, geleceğiniz her şey aklınızdan çıksın. sadece yaptığınız işe ve zevk almaya odaklanın. elbette kolay olmayacaktır, bu toplumda yetişmiş bir dişi birey olarak, dişiliğin farkında olmak. biraz alkol, özellikle de iyi seçilmiş bir kırmızı şarap ve yanında uygun mezeler, çok yardımcı olacaktır bu konuda. kalkmışın dini imanı olmaz mantığından hareketle, yükselmiş bir libido kalıplardan kurtulmaya ve kabuğun kırılmasına yardımcı olacaktır. seks sırasında birey olduğunun farında olmak ve sadece buna odaklanabilmek kilit unsurdur. (bkz: kadının en güzel hali/@acrozom)


iyi bir partner konusuna değinmiyorum, gerek duymuyorum. biraz işi bilmesi, kadın bedenini tanıması iyi olacaktır. nereye, nasıl dokunacağını, sizi nasıl gevşetebileceğini, nasıl uyaracağını bilmesi iyi olur. biraz da keşfetme meselesi tabi. bilmese dahi yeteri kadar özverili biri ise zamanla öğrenecektir. iyi bir gözlemci ve biraz kafası çalışan bir adamsa, sizin bilmediğinizi bile öğrenebilir hakkınızda. en azından sizi dinleyecektir. siz kendinizi keşfetmeyi bilin yeter.

Orgazm gibi derin bir konunun başka incelikleri olarak bu içerikler de ilginizi çekebilir: