Kadınların Orgazm Olmasından Geçen En Garanti Yolun Tertemiz Bir Açıklamayla Tarifi

Sözlük yazarı "sen kac beni tanidilar", birçok erkeğin kafasını kurcalayan bu konuya açıklık getirmiş. Bir kadının orgazm olmasının en garanti yollarından birini açıklayan, soru işaretine yer bırakmayan yazısına bakıyoruz.
Kadınların Orgazm Olmasından Geçen En Garanti Yolun Tertemiz Bir Açıklamayla Tarifi
iStock.com


1- kadınlar karmaşık ve duygusal zekası yüksek varlıklardır. sadece bu durumda değil, bir kadına yaklaşırken her durumda bu bilgiyi aklınızın bir köşesinde tutun. orgazm kadın için bir bütündür. bir erkek gibi yatakta değil çok öncesinde başlar. örneğin bir gece kulübünde karşılıklı dans ederken birbirine farkında olmadan yapılmış imajı verilen edepsiz dokunuşlardır orgazmın temellerini atan.

2- kişisel nedenlerinden ötürü bunu yapmanız reddedilebilir. ısrar etmeyin. mutlaka geçerli bir sebebi vardır. o anı mahvetmeyin. daha sonra konuşur çözüme ulaştırırsınız.

3- izin aldıysanız vajinanın çok hassas bir uzuv olduğunu ve çok miktarda sinir ucunun orada hissetmeye hazır halde beklediğini unutmayın. hassas bir çiçekmiş gibi davranmaya önem verin.

4- vajinal ıslanma başlamadan oral sekse başlamayın. bunun için ön sevişmenin şart olduğunu belirtmeme gerek var mı?


5-
bilmeniz gereken en önemli şeylerden bir diğeri kadına yapılan oral seks ile penetrasyonun bir ilgisinin olmamalıdır. yani kadına oral seks yaparken diliniz herhangi bir yere sokulmaya çalışılmaz. bütün çalışma clitoris ve clitoral hood üzerinde dilinizin ucu ve bazen de üst tarafıyla gerçekleşmelidir.

https://tr.wikipedia.org/…ia/file:vulva_anatomy.jpg

6- başlangıçta vajina çeperi etrafına dil ucu ve minik öpücüklerle burnunuzdan verdiğiniz nefesiniz klitorisin üzerine gelecek şekilde klitorisi uyarılmaya hazırlayın.

7- klitorisle ilk temas ve senkron çok önemlidir. dilinizin ucu hafif nemli olmalı. daha önce de belirttiğim gibi çok narin bir uzuvla karşı karşıyasınız. öncelikle düşük frekansta yavaşça klitorisin hemen altından başlayarak klitoris yolunun sonuna kadar dilinizi yukarı ve aşağı hareket ettirin. saniyede 1-2 defa olacak şekilde senkron bir şekilde bunu devam ettirin. bu esnada elleriniz boş durmasın. birlikte olduğunuz kadının bildiğiniz uyarılma noktalarında dolaşın narin bir şekilde.


8-
yukarı aşağı hareketiniz bir süre sonra klitoris tarafından ödüllendirilecek ve sertleşerek karşılanacaktır. evet kadınlar da ereksiyon olur. bu noktadan sonra partneriniz bel ve kalçalarından destek alarak diyagonal hareketlerle sizi yönlendirecektir. işte sanatınızı burada göstermelisiniz. yapışmayın klitorise aradaki mesafe 1-2 cm kalsın hep. bu nedenle rahat bir yere uzandığınızdan emin olun. bu takip o kadar basit bir iş değil. partneriniz artık orgazma çok yaklaştı.

9- akabinde sertleşen klitoris tekrar eski haline gelir. bu esnada bilin ki artık algısının en yüksek olduğu zamandır ve partneriniz daha fazla sertleşmeniz ve frekansı yükseltmeniz konusunda sizi yönlendirecektir. işte burası tarif edilemez. tam anlamıyla partnerinizin yönlendirmelerine uymanız gerekmektedir.


tüm bu yönlendirmelere uyarsanız ödülünüz çok büyük olacaktır. işte oral seksin uygulayıcısı için en güzel anları da bunlardır. kadınınızın tüm kasları kasılıp gevşemeye başlamıştır. ellerini ve kollarını kenetlersiniz. diyaframının kasılmaları gözle görülebilir durumdadır. kenetlediğiniz elleri kollarınızı kopartacak derecede sıkmaya başlamıştır. göğüs uçları dikleşmiş ve büyümüştür. yüzü bir kadının olabileceği en güzel hale gelmiştir. bu kadın bundan daha doğal ve güzel görünmeyecektir hiç bir zaman size. daha sonra yattığı yerden tamamen karın kasları ile irkilerek ve kollarınızdan çekerek yoğun bir titreme ile orgazm gerçekleşecektir. akabinde orgazm sonrası vajinanın istemsiz atım hareketlerini izleyin. bu manzarayı sadece bu anda görebilirsiniz. değerli bir andır.

10- orgazm sonrasında partnerinizi öpmeye çalışmayın. erkekseniz size yapılan oral seks sonrasında öpüşmeye ne şekilde tepki verirdiniz bunu bir düşünün. gidin önce ağzınızı ılık suyla yıkayın. sonra sevdiceğinize sarılın bir süre uzanın. titremeleri bir süre geçmeyecek.

11- sonrası; iyilik, sağlık.