Kaka, Çiş, Kan, Ter, Gözyaşı: Sahnede Dozu Fazla Kaçırıp Olay Yaratan Sanatçılar

Geçtiğimiz aylarda Sophia Urista'nın konserde bir hayranının üzerine işemesi büyük yankı uyandırmıştı. Ancak Urista ne ilk, ne de son... İşte konserleri esnasında ''biraz'' aşırıya kaçan sanatçılar ve icraları.
Kaka, Çiş, Kan, Ter, Gözyaşı: Sahnede Dozu Fazla Kaçırıp Olay Yaratan Sanatçılar


sophia urista

sophia urista, 2021'in kasım ayında beklenmedik bir şey yaparak sahnede herkesin önünde adamın birinin suratına işedi ve geçenlerde kısa bir açıklamayla "sınırları zorladım, özür dilerim" dedi. ama sahnede işeyen yahut daha başka ekstrem haller üzere amel eden tek kişi değildi. medyayı tarayınca benzeri ve hatta daha iğrenci olan onlarcası karşıma çıktı.


iggy pop

iggy pop zamanında hayranlarının üzerine defalarca kusmuştu. hatta bir tv yanınında da kusmuştu. buraya kusmuk görüntüsü taşımayayım tamam ama iggy pop'un 2006 atina konserinde donunu indirip bir direğe tırmanarak g*tünü konser izleyicisine seyirlik ettiğinin görüntüsünü bırakayım:


gg allin

gg allin isimli punk ekolünün en itici temsilcilerinden birisi olan amerikalı diğer bir şahıs, 1986 chicago konserinde sahnede hafif mülayim kıvamdaki kakasını yapmış, dizlerinin üzerine çömüp o pisliği emmiş, vücuduna sürmüş ve kalabalığa fırlatmıştı. bu da yetmemiş, yere cam kırıkları serpmiş ve onların üzerinde debelenmeye başlamıştı. olayı görüp anlatan şahitlerden birisi kısaca şunları söylüyordu: "her yerde bok, kan ve cam kırıkları vardı."


donita sparks

1992 yılında yapılan reading rock festivali sırasında, donita sparks isimli bir rocker hanım, kanlı şanlı kullanılmış tamponunu konseri izleyenlere fırlatmış ve "haydi benim kullanılmış tamponumu ye!" diye bağırmış, ardından konsere devam etmişti.


gibby haynes

1986 yılında butthole surfers'ın solisti olan gibby haynes de sahnede kısa süren bir seks performansı sergilemiş ve ardından konsere devam etmiş.


shania twain

shania twain gibi nispeten saygın sayılabilecek bir sanatçı bile defalarca sahnede işediğini açıklamıştı.


maria osmond

maria osmond da sahnede çıldırıp pantolonuna işemiş ve sidik ile ıslanmış yerleri de silmiş bir güzel.


fergie

black eyed peas grubunun meşhur ve güzel solisti fergie ise biraz talihsizce bir şekilde konser sırasında altına kaçırıvermiş, sidik şortunun tam önünde küçükçe bir göl oluşturmuş ama o tam bir görev zihniyetiyle şarkısını söylemeye devam etmişti. fergie'nin başına gelen kasıtlı değildi, aksine doğanın çağrısının mesanede karşılık bulmasıydı.


daylyt

yine geçtiğimiz günlerde meydana gelmek üzereyken önlenen bir sıçma denemesi oldu. daylyt isimli bir rapçi phoenix'te real deal ile yaptığı bir düet sırasında yuhalanmış. "az daha yuhalarsanız aha da buraya sıçacam" demiş hem de. neyse ki güvenlik devreye girmiş ve bu aslanı kendi bölgesini işaretleyemeden sahneden uzaklaştırmış.


hugh jackman

pek bilinen ünlü wolverine abimiz hugh jackman da sahnede işeyenlerdenmiş bu arada. aynı anda şarkı söyleyip performans yaptığı bir gösteriden önce 4 litre su içmiş ve öylece mesanesini doldurmuş. "o kadar doluydum ki şarkıyı rahat söyleyebilmek için bazı kaslarımı serbest bırakmam gerektiğini fark ettim. ve öyle de yaptım. neler olduğunu tahmin edersiniz!"