Kanada'da Yaşanan, Jackie Chan Filmleri Tadındaki Acayip Soygun

Videoyu izledikten sonra "ne izledim lan ben?!" demeniz şiddetle mümkün.


Ekşi Sözlük yorumları da videonun ardından peşi sıra geldi

öncelikle ilk eleman polis değil güvenlik görevlisi zibidilerin rahat rahat mukavemet gösterebilme sebebi bu. kanada'da farklı polisler mevcut, hayvan hakları için, yasal olmayan avlanmalar için polisler mevcut, ormanlarda kaçak ağaç kesenleri kovalayan polisler mevcut, bir de yerel polisler mevcut. hepsinin görev alanları farklı, hepsinin yasal hakları farklı. zaten kız normal polisi görünce direk yatıp teslim oluyor biliyor ki gelen yerel polis mukavemet gösterirse sikecek belasını.

ilk görevlinin kullandığı şok silahı en düşük ayarda. normal şartlarda o şoku yiyip ayağa kalkacak babayiğit yok, 200 kilo adam bile olsanız o şoku yediğiniz zaman beyin amcıklaması geçiriyorsunuz en az yarım saat hiç bir kasınız çalışmaz. marketteki kadına laf edenler olmuş ama halk bu tarz olaylara asla karışmaz sakince bekler. zaten görevliler yerel halk bu tarz olaylara karışmasın diye sürekli uyarır sen geç şurada bekle, yat, saklan derler.

itişme esnasında kızın polisin üzerinde kalması... bir ara polis pornosu mu acaba lan bu derdirtti. kaçmaya çalışan elemanın tuvaletin oradan geçerken "bi' işesem mi acaba?" diye duraksaması... kızın, amerikan filmlerinde gördüğümüz o büyük havalandırmadan (sanırım havalandırma orası) kaçmaya çalışması... sıkı bir aksiyon filmi gibi adeta. güldürüyor da.

abd'de yaşansaydı, polis 50 kere indirmişti adamı da kadını da. kanadalı hümanist polis kardeşimiz ise baya bir direnmiş efendiliği elden bırakmamak için.

ayrıca, en efsane sahne, dallamanın polise fırlatmak üzere raftan şeker paketlerini alıp, sonra da yere attığı sahnedir bana göre. karşında sana doğrultulmuş namlu var ulan mal değneği ahahah.


iki dakikada beş polisin olay yerine tam teçhizat gelmesiyle parmak ısırtan videodur.

karar verdim; bundan sonra bir adli vaka başıma gelirse kanada polisini arayacağım. sözde değil özde soylu bir anlayışa sahip gibiler.

yalnız arkadaki mekana önce erkek gidiyor, hiçbir şey yapamadan tekrardan dönüyor ama
kadın napıyor? mekana girer girmez, hava boşluğuna doğru yöneliyor.

(bkz: kadınlardan korkulur ağa)

hepsinden daha çok dikkatimi çeken işyerinin kamera görüntüsünün bizim ülkede full hd yayın yapan tv'lerden daha iyi olmasıdır. malum bizim ülkenin işyerlerinin kameraları en fazla 240p olur. 

ayrıca kanada'nın hırsızı bizim ülkeye gelse rahatlıkla mankenlik yaparmış, bunu da yüzümüze vuran videodur.

Bu içerik de dikkatinizi çekebilir