Kısa Boydan Muzdarip Erkekler İçin İnanılmaz Faydalı Tavsiyeler

En az kısa boylu erkekler kadar kadınların da şikayet ettiği bu konuda çaresiz değilsiniz. Birtakım ufak stil önerileriyle üstesinden rahat rahat gelebileceğiniz bu küçük problem konusunda Sözlük yazarı "yalanda olsa mutluyum"a kulak veriyoruz.
Kısa Boydan Muzdarip Erkekler İçin İnanılmaz Faydalı Tavsiyeler


kılık-kıyafet

babacım lütfen geniş şekilde duran boru paça pantolona son verin. taşlı desenli kot olmayacak. düz lacivert düz siyah olmadı düz italya milli forma mavisi pantolon giyecen. tam athena gökhanınkiler gibi olmasa da assağı doğru hafif daralacak. paçası gerekirse kısa kesim olacak (hipsterler gibi değil anla işte) yani ayakkabı üzerinde kümelenmeyecek o paça. kış mevsiminde daha dar paça altına karizma yine düz desensiz kahve yada siyah yarım bot. ama o topukları grayder gibi olanlardan değil. hep elegant ama hafif yüksek hep sade. bu entry sevilirse fotolar eklerim.


pantol ayakkabıya devam; yazın kar gibi beyaz ama yine sıkmayacak kadar dar kesim güzel keten pantol. altına maalesef işte topuksuz giyecez. yazlık ayakkabılar varya adını bilemedim onlardan. terlik opsiyon bilemem.

üst kısma gelelim

sadece arkadaş ortamında üzerinde koca koca joker, batman, süperman logo resim neyse onlardan olan şeylerden giyecez, tatmin olacaz. hatunlu ortamlarda t-shirt üstü büyük motif kesinlikle yasak. yassak. kısa ve sıkmayacak kadar yine dar kesim, düz renklerde t-shirt olacak. ha pazardan alınma gibi olmasın tabi ama, misal isim vermek istemiyorum bazı markaların ufak bir amblemi var göğüs yada kolda gerisi çok tatlı, pembe, mavi, kırmızı t-shirt işte. altına iyi pantolonla mükemmel gider. geniş gömlek bize yasak. gömleği pantolon içine sokmadan sarkıtmak yasak. biz kısayız. olaki buldun bir kısa spor gömlek bırak pantol üzerine.


slim fit. işte bizim sihirli kelimemiz. takım elbisede slim fit gömlekte slim fit. bukadar. o nedenle bize göbek yasak. her nekadar bazı inekler otsede burda yelek bile giyersin o gömleğe.

kış mevsimi geldi. bize uzun palto sadece düğün, nikah gibi ortamlarda gerek, acil durumda. yoksa dar deri ceket. yada kısa kesim kışlık ceket. götün altına inmesin lütfen. buraları editlerim istek olursa.

saçlar

eğer dikince yakışıyorsa istedikleri kadar apaçı desinler sen hafif dik yukarı. ama apaçı gibi değil. tezata gel. uzun saç malesef olmuyor bize. kenarlar mümkün mertebe kısa üstler uzun hafif havaya kalkacak saçlar. hem bu aralar moda. yırttık yani. sakal opsiyonel.

hayvan gibi büyük saatler olmaz

 yasak değil ama mekruh. hep nazik, takılar olacak. bir ince deri bileklik filan iyidir. ağır demir kordonlu saatleri bırak. nazik, deri, karizma kordonlu saatlere yönel.

aklıma şimdi bukadar geldi. 

bu yazdıklarım sallama değil son 10 yılın birikimi. saç da uzattım sakal da, uzun pardesü de giydim, bol paça pantol da. her boku yedim.

şu anki partnerim 170 cm boyunda. topuklu giyince benden uzun oluyor. ama misal bir party, kokteyl bilmem ne ortamında jilet gibi slim siyah takımları çekip 2-3 cm topuklu (çok aradım bunu, özel yapım gibi) sade kunduralarımı giyince, gayet yakışıyoruz. kadın bana diyor ki sen bu kadar kısa olup nasıl manken gibi karizma olabiliyorsun.

ha unutmadan özgüven lazım. dik duracaksın birde. sakin omuzların düşmesin. elinde bardak bir ortamda ayakta dururken kendini daniel craig gibi düşüneceksin. tom cruise yi unutma. takip et bu adamın tarzını.


bir de kişilik, insaniyet gibi konular var. o zaten kısa uzun herkese lazım.
ben kendimde olduğuna az da olsa inanıyorum. iyi günner.

edit: biz kısayız yani ufağız. (aşırı kilo haricinde, o konu alanım değil) bu nedenle ben entryde hep nazik, elegant, büyük motifsiz kıyafetler, kaba saba olmayan saatler, minik takılar diye yürüdüm. biz ufak olduğumuzdan üzerimizdeki şeyler de hep nazik ve ufak olmalı. motto bu yani. akşam evde resim neyin de bakacam sizin için uygulamalı takılacaz.

örnekli edit: türk ünlülere bakalım. elimizde tarkan ve kenan doğulu var. bu şahısların illaki image makerleri var. ve ikisi de kısa. ben misal tom cruise demiştim. adamın tarzı iyi. fakat bizim kuşak dersen son bombayı patlatırım.

(bkz: elijah wood)


bu adam hem bizim jenerasyon hemde stili süper.

google araması ve çocuk 168 cm boyunda. ben değil google diyor.