Kişisel Gelişim Mevzusuna Samimiyet Getirmiş Olan Mooji'nin Ufuk Açıcı Öğretileri

Pek çok yerde türlü türlü abartılı iddialarla karşımıza çıkan kişisel gelişim hadisesi, sanıyoruz ki kendini fazlaca tekrarlayan samimiyetsiz havası nedeniyle ciddi bir güncellemeye ihtiyaç duyuyor. Jamaikalı Mooji, bunu yapıyor gibi.
Kişisel Gelişim Mevzusuna Samimiyet Getirmiş Olan Mooji'nin Ufuk Açıcı Öğretileri


gelin bakalım sizi mooji ile tanıştırayım. hint kültüründe bir guru yani her türlü olumsuz duygudan arınmış kişi, usta, hoca vs.

her ne kadar bu tür kişiliklere hep bir ön yargı ile yaklaşmış olsam bile bu adamda çok güzel bir samimiyet ve duygu hissettim. üslubu gayet samimi ve esprili olan bu adam gerçekten ufkumuzu iki katına çıkaracak nitelikte bir insan.

ben videolarındaki konuşmaları izlemeye başlarken ilk seferlerde küçümseyici bir bakış açısıyla izlemeye başladım. sonradan anlattığı hikayeler ve öğütleri dinledikçe anlattığı şeylerin gerçekten insana bir fayda sağladığını gördüm. nasıl ? diye sorarsanız şöyle: hiç bir fantastik durumdan bahsetmiyor. söylediği öğütler ve anlattığı hikayeler ile sadece "kendinizi keşfedin" diyor. bundan dolayı siz de benim gibi bu tür kişiliklere ön yargı ile yaklaşıyorsanız -kezâ bu ön yargılarınızda çoğu sefer haklısınızdır- bir seferliğine bunu bir kenara atın ve bir kaç sohbetini dinleyin. ilerleyen dakikalarda "harbi lan" diyeceğinize eminim.

youtube'ta türkçe altyazılı videolarının toplandığı bir kanalı var.

hayırlı nirvanalar.

Aydınlanma Üzerine


Bir Güç Her Şeyi Yönetmekte


Kalbini Özgür Bırak


Doluluğun Ve Boşluğun Ötesinde


Olduğun Yerde Gayet İyisin