Kızların 'Berkay Öyle Biri Değildir' Israrı

Gerçekten de var böyle bir şey. Sözlük yazarı ''diazepam'' muhteşem tespit etmiş.
Kızların 'Berkay Öyle Biri Değildir' Israrı
(Temsili)


şimdi burada berkay’ın kim olduğunu açıklamayacağım ama eminim ki her erkek kendi berkay’ını biliyordur. hani şu sevgilinize gece yarısı mesaj atıp “ne haber” diyen, her doğum gününde ince düşünülmüş hediyeler alan, sevgilinizin sizinle ilgili her konuyu konuştuğu, “öyle biri değil ya” dediği, seni dinleyecek birini arıyorsan ben buradayım diye ara gazı veren, ağlanacak omuz kisvesine bürünmüş berkay’lardan bahsediyorum.

işte bu berkay’ların niyetlerinin iyi olmadığına bir kızı ikna etmek mümkün olmuyor arkadaş. ömrüm kızlara, sevgililerime berkay’ın puşt olduğunu anlatmakla geçti. illaki berkay sinemada dudaklarına yapışacak bunların öyle anlayacaklar. aslında o zaman bile anlamıyorlar, diyorlar ki “sevgisini yanlış yorumladı, olur böyle şeyler”. yahu adam alt dudağı şeker emer gibi emmiş neyin yanlış yorumlaması bu arkadaşım? bu berkay’da ne var ki onu kaybetmemek için çıldırıyorsunuz inanın anlamıyorum.

yani kimse kusura bakmasın lütfen ama berkay bunları s.kse, “ski içime kaçtı yanlışlıkla” diyecekler. peki çözüm ne? berkay’ları kıyasıya dövmekten başka çözüm göremiyorum ben. çünkü başka bir sürü yol denedim kızlardaki berkay ısrarının önüne geçemedim arkadaş.

- ya berkay öyle biri değil
- nasıl biri değil
- senin düşündüğün gibi içten pazarlıklı, bana aşık, seni sevmeyen, gizli planları olan biri değil
- e ama sen dedin götümü elledi demedin mi?
- elleme değil çarptı ya
- yahu götünde 5 parmak izi çıkmış nasıl çarpma bu?
- değil işte öyle
- yav jena jamesson’un götünü böyle tokatlamıyorlar bırak allah aşkına
- değil… de-ğiiil