Kozmik Oda Nedir ve İçinde Ne Bulunur?

Her NATO ülkesinde olmasının zorunlu olduğu Kozmik Oda tam olarak nedir? Neden gereklidir?
Kozmik Oda Nedir ve İçinde Ne Bulunur?
iStock

Kozmik Oda nedir?

kozmik oda; seferberlik, işgal gibi en özel durumlar için oluşturulmuş, devletin en yüksek strateji birimidir. korunan tüm bilgilerin önem seviyesi en üst düzeydedir.

kozmik oda ve kozmik çok gizli deyimleri birer nato jargonudur. bu kozmik odaların kuruluş amacı, herhangi bir nato ülkesinin sovyetler tarafından işgali söz konusu olursa yapılması gerekenleri içerir. her nato ülkesinde bulunur. ayrıca şunu belirtmekte de fayda vardır bunlar öncelikle nato içersinde bulunan sırlardır. varşova paktı'na dahil olan ülkelerde ve ayrıca sovyet ülkelerinde kızıl oda olan bir yansımasını görebiliriz...

şimdi bu kozmik odalarda ülkenin abd tarafından veya nato'ya üye olan bir ülke tarafından işgal edildiğinde nasıl kurtuluruz sırları barındırmaz. rusya'yı barındırır, iran'ı barındırır, kuzey koreyi barındırır ve hatta çini de barındırır... ancak abd ile ilgili planlar olursa o oda basılır... o oda içersindeki nato sırları sonsuza kadar sır olarak kalacaktır. nato sırları olmayanlar ise kamuoyuna duyurulacaktır.

Kozmik Oda'da neler var?

örneklemek gerekirse; türkiye bir işgalle karşılaştığında, yeraltında bulunan sığınakların, cephaneliklerin, erzak ve ilaç depolarının yerleri, milis kuvvetleri oluşturacak sivil-askeri birimleri, ordunun el koyacağı firmalar, hangi durumda ne gibi karşı harekatlarda bulunulacağı, yurt dışında bulunan istihbaratçılara verilecek görevler, gerektiğinde devlet kurumlarının hava saldırılarından etkilenmeden varlığını devam ettirebilmesi için onların taşınacağı yerler gibi tamamen devletin devamlılığına yönelik bilgiler vardır.

İsraillilerin Casusların Tanrısı Olarak Adlandırdıkları Aşmış Mossad Ajanı: Eli Cohen