Mustafa Topaloğlu'nun Kesinlikle Bu Dünya'ya Ait Olmadığını Kanıtlayan Olaylar

Uzaylı lakabıyla tanıdığımız Mustafa Topaloğlu, ülkemizin en renkli karakterlerinden biri hiç şüphesiz. Onu bu kadar renkli kılan şey ise zaman zaman verdiği ilginç tepkiler. İşte onlardan bazıları.
Mustafa Topaloğlu'nun Kesinlikle Bu Dünya'ya Ait Olmadığını Kanıtlayan Olaylar

dün geceki programda "mide ne nankör organmış.. 40 yıldır ona hizmet ediyorum, ne isterse alıyorum ama 10 gün beni idare edemedi.. hep istiyor" gibisinden laflar etti. ben altıma kaçırdım gülerken, 8 aylık hamile olan eşim de az kalsın doğum yapıyordu. valla!

not: biz mi abarttık bilmiyorum :/

bir röportajında gazetecinin "niye uzaylı olduğunuzu iddia ediyorsunuz ?" sorusuna "bu bir iddia değil gerçek, dünyâ da uzayda değil mi?" , 

bir televizyon röportajında kendisine sorulan "yıkılmadım ayaktayım çok güzel bir şarkı, mahsun kırmızıgül' e vermek yerine n'îçin kendiniz okumadınız ?" sorusuna ise "o daha yıkık durumdaydı."

 şeklinde cevap vermiş, üstün zekâlı ama biraz denge problemli gibi bir insan

oturup şöyle karşılıklı uzun uzun muhabbet etmeyi çok istediğim kıymetli insan. ne zaman denk gelsem pür dikkat seyrederim. sorulan sorulara verdiği cevapların hastasıyım.

televole olmalı. bütün işte ünlülere soruyorlar, eşiniz anneniz ile kavga etse kimden yana olursunuz? topaloğlu'nun cevap: alırım... eve götürürüm... kavga ederler... (biraz durur) ben ikisini de tutarım... beni kim tutacak?

bir defasında da soruyorlar, insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? cevap: insanları, yakalamak zor... (2-3 sn. durur) yakaladıktan sonra uğraşmak zor... (güler)

ve esra ceyhan'a katıldığı program. orada da biri yaşını sormuştu. çok fena sinirlenmişti. yaşını soran kadın orada olsa fena. diyor ki: hatta bağırıyor ki: kardeşim niye bana yaşımı soruyorsun? o kadar bağlanıyorsun bunu mu soruyorsun! sanane yaşımdan! bin yaşındayım oldu mu! yaş nedir ya? nedir yaş! soruya bak yaa! bana faydalı sorular sor kardeşim! mesela arıyı sor! arıyı sor sana sabaha kadar anlatayım! arı bütün gün çiçek dolaşır bal yapar arıyı soran yok! gelmiş yaşımı soruyor!

esra ceyhan' la ayşe tüter de sakinleştirmeye çalışıyor. döndü birden ayşe tüter'e dedi ki: sen olsan kızmaz mısın kardeşim! kadın biraz korkmuş belli. dedi ki: kızmam...

- kızmazsın tabii. bütün gün kızartıyosun zaten! (güler)

mustafa topaloğlu: beni cumhurbaşkanı yapın ineyim.

alp kırşan: tamam abi. cumhurbaşkanısın abi. in artık abi.

mustafa topaloğlu: şimdi ben cumhurbaşkanıyım öyle mi?

alp kırşan: öyle abi

mustafa topaloğlu: o zaman ben cumhurbaşkanıysam ister inerim ister inmem.

akşam akşam güldürdün beni, allah da seni güldürsün mustafa topaloğlu!

spiker: hangi dalda ödül vereceksiniz?

mt: bilmiyorum... dallar iyidir, ağacın dalları yere eğilir.

katıldığı beyaz şov'da nurgül yeşilçay'a madem konak asmalı o zaman filmin sonunda da birini asmalıydınız diyen kişi.

"ben bu hindistan cevizinden bir şey anlamıyorum, hayır bana ne vitamin katıyor, vitamin.... (burada beş saniye bekliyor), yemek katmıyor, ağaçlarla konuşuyorum"

bir programda kendisine sorulan "hayatınız nasıl gidiyor" sorusuna "hayat bazen hayat,bazen bayat,kimi zaman hayat,cogu zaman bayat,zaman zaman hayat her zaman bayat" $eklinde cevap vermi$ 21. yuzyıl du$unuru,filozofu..apayrı bir insan..

"şartlar içindeki şartlar, insanı şartlar"

mart 2012, survivor.

zamanında kendisiyle aramda enteresan bir mini diyalog gerçekleşmiş şarkıcı, şov adamı hatta kendi deyimiyle uzaylı.. okulda asansöre bindim, zemin kata inicem ama asansör 1.katta durdu, kapı açıldı ve tam karşımda mustafa topaloğlu..

mt : bu asansör aşağı mı iniyor yukarı mı çıkıyor?
ben: aşağı iniyor.
mt: tamam o zaman sana hayırlı yolculuklar..
ben: !?!?!?!?