Mustafa Yumlu'nun Adanaspor - Akhisar Belediyespor Maçında Yaptığı İnanılmaz Defans

Sosyal medyada son birkaç gündür Akhisar Belediyespor'da forma giyen Mustafa Yumlu'nun, Adanaspor maçında yaptığı mükemmel defans konuşuluyor.


o kadar çabaya rağmen yedikleri gol, braveheart mustafa'nın yıkılıp yere kapanması gerçekten iç parçalıyor. harbiden futbolun adaleti yok.

lan ben gece çişe kalktığımda daha hızlı gidiyorum tuvalete. bu adamın arabası ferrari falandır amk.

konsepti tamamen yanlış anlamış. golü yiyen değil atan secdeye yatacak.

işte yabancı sınırlaması gelirse bu tip adamlar yıllık 1 milyon euro'dan aşağı oynamayacaklar.

trabzonsporun ikinici yarıdaki yükselişinin açık seçik ifadesidir.

gol sonrası en çok üzülen adam olmak adına yaptığı hareketlerle şahsımı gülmekten yarmıştır.

kendi takımımda olsa bana hayatı sorgulattırırdı.

eskinin mustafa sarp'ı yeninin selçuk inan'ı gibi yapılan defanstır.

işin komik yanı 1920'lerde yaşamıyoruz. yayıncı kuruluşun varlığından haberleri yok bence. görmüyoruz zannediyorlar. hadi biz televizyondan görmüyoruz tribününde mi farkında değilsin lan.

okullarda ders olarak gösterilmesi gerekiyor bu pozisyonun. gerçekten kelimeler yetersiz kalıyor. pek süper olmayan süper ligimiz yani en üst düzey klasmanda oynuyor bu adam, senelerde 4. büyükte forma giydi, bir ara galatasaray'a gelecek dedikoduları falan bile çıktı hatta.

bir çok kişinin değindiği gibi bu adamlarla mı oynayacağız yabancı sınırlaması gelirse, bu adamlar mı kazayla avrupaya gidersek alexis sanchezlerin, higuain'lerin, cavanilerin karşısına çıkacak, yapmayın etmeyin ya.

bunu izleyen yönetimin ve teknik heyetin bu adamı hala kadroda tutması çok saçma olacaktır. serdar kesimal'ı transfer sezonu kapanırken kadro dışı bıraktılar ve maçlarda süre alan stopere bakın. futboldan anlamayan bir adamı kadroya koyun, sen stopersin deyin ve adam bulunması gerektiği yeri anlar. yıllarca trabzonspor'da oynamış bir adam bir pozisyonda bunu nasıl yapar aklım almıyor, ya hocası ile sorunlar yaşıyordu ve onun kovulması için uğraşıyor ya futbol namına hiçbir şeyden anlamıyor ya da diğerini söylemek yasal olarak sıkıntı olacağı için dillendirmeyeyim ama siz anlamışsınızdır.