Nihal Ziyagil Aşk-ı Memnu Bittikten Sonra Hayatına Nasıl Devam Etti?

Efsane dizi Aşk-ı Memnu'nun, iticiliğiyle hafızalara kazınan karakteri Nihal Ziyagil'in diziden sonra hayatına nasıl devam edebileceğini hiç düşündünüz mü? Düşünmediyseniz problem değil; Sözlük yazarı ''isolde''nin bununla ilgili harika bir tahmini var.
Nihal Ziyagil Aşk-ı Memnu Bittikten Sonra Hayatına Nasıl Devam Etti?

nihal ziyagil'in görünür evrene sığmayan salaklığı, aptallığı, gerizekalılığı, ezikliği, mızmızlığı ve ay devam edemicem titreme geldi. bu ezik dombili hastaneye düşünce çok sevinmiş, gebermediğine ise çok üzülmüştüm.

nihal ziyagil sana buradan seslenmek istiyorum, muhtemelen 1 sene kadar "öhöhöhö böhlöll" diye ortalarda salya sümük gezip sonra moda tasarımı okumaya italya'ya gittin ve şimdi de nişantaşı'nda sikim gibi tasarımlar sattığın bir butiğin var. 


geçen yaz da behlül uranyum tankına düşse yine de erişemeyeceği çirkinlikte bir sucuk tüccarı veliahtıyla evlendin, kocanın özü tam bir barzo olduğu halde sosyetik ortamlara uyum sağlamak için fotoğraf çektirirken eliyle kalp şekli filan yapıyor, koca götüne bakmadan slim fit pantolonlar giyiyor. 

#nihalgelininkınası ve #nihalabdurrahmanwedding tag'lerini aratınca instagram'dan düğün fotolarına filan erişebiliyoruz, gelinliğin kendi tasarımın ve bok gibi. şu anda da hamilesin ve 48 kilo aldın, boyun eninle iyice eşit oldu. 


içten içe sen de biliyorsun ki hayatın leş gibi, ama yine de her gün #mutluluk #huzur #şükür diye fotoğraf paylaşıyorsun giydiği burberry trençkot üstünde emanet duran kocanla. 

"uff keşke artık seks yapmasak" filan diyorsun, doğumdan sonra kendini çocuklara yardım derneklerine adayıp seksten elini eteğini mümkün mertebe çekeceksin zaten. e tabi, behlül'den sonra sen de haklısın, bak sana hak verdiğim tek konu bu. 

neyse nihal, uzun bir selamlaşma oldu ama ben aslında diyecektim ki behlül seni hiç, 1 (bir) gün, 1 (bir) an bile sevmedi, ahahahahahaha. bunu duymak iyi geldi değil mi? baaay.


nihal ziyagil dostlarım, şu dünyada en nefret ettiğim 3 şeyden biridir.