Ocak Ayında Gerçekleşecek Etkinliklerle Hareketlenmesi Beklenen Altcoinler

2017'de zirve senesini yaşayan kripto para dünyasının 2018'de de fırtınalar estirmesi bekleniyor. Yeni yılın ilk ayında yatırımcıları heyecanlandıran birçok etkinlik var. İşte onlardan bazıları.
Ocak Ayında Gerçekleşecek Etkinliklerle Hareketlenmesi Beklenen Altcoinler
iStock

coin'lerin şahı bitcoin bile olsa sürekli yükselecek demek değildir, -coinler yakın tarihlerinde ciddi bir event'i varsa değerlenir. bu eventler arasında en çok prim yapanlar airdrop'lar, coin burn'ler ve hard fork'lardır.

ocak ayına genel olarak baktığımızda en iyi eventler

ethereum 

19 ocakta etherzerodark fork'u var. şimdi alınıp 15 ocak'a dek tutulmalı.


zclassic (zcl) 

31 ocak'ta bitcoin'le ortak event'leri var. o tarihta zcl ve btc sahibi olanlara aynı miktarda yeni bir coin verilecek. bitcoin private. zcl şu an 0.0070 btc civarında. bedava gelecek bir btc fork'u için hala çok ucuz.


siacoin, hempcoin ve radium

üçünün 31 ocak'ta hard fork'u var. bu arada sc 220 sat , hempcoin 4.300 sat, radium 93.000 sat seviyelerinde.


binance coin 

31 ocak'ta coin burn var. (bu 31 ocaklar temsili gün. ocak sonu gibi planlanıyor blok sayılarına göre. ilerleyen günlerde netleşir ama 2-3 günden fazla değişkenlik göstermez) 60.000 satlarda şu an.


son olarak tron coin

justin açıklama yaptı bunlardan en önemlisi 2018'in ilk çeyreğinde coin burn yapılacak olması detaylar burada:

300 satoshide.

size çok acı tecrübelerden çıkardığım önemli bi dersi de vermek istiyorum

bu event'lerden 3-4 gün önce yeterince karınız varsa satın ve çıkın. son dakikaya dek gitmeyin. çok ender olarak son gün patlama yaptığı oluyor ama bu riske girmeyin, genelde düşüyor. erkenden girin alacağınızı alın 2-3 kala çıkın.