Orgazmın Şiddetini Artırmak İçin Kişinin Kendini Boğarak Nefessiz Bırakması: Otoerotik Asfiksi

Otoerotik asfiksi, orijinal adıyla Erotic asphyxiation, dünyadaki en tuhaf fantezilerden biri. Öyle ki her yıl yüzlerce insan bu zevki tatmak isterken ölüyor!
Orgazmın Şiddetini Artırmak İçin Kişinin Kendini Boğarak Nefessiz Bırakması: Otoerotik Asfiksi
iStock

beyne giden oksijen miktarını azaltarak orgazmın şiddetini artırmayı amaçlayan bir tür cinsel sapkınlık otoerotik asfiksi. 

çok eski ve tehlikeli bir yöntemdir. bir tür kendi kendine işkence yöntemi olup işe yarayıp yaramadığı kesin olarak bilinmemektedir. böyle bir durumda kişi aniden çöküp hareketsiz kalabilir ve bilincin bir daha geri gelmeyecek biçimde kapanması sadece birkaç saniye sürer.

kişiler bunu yaparken ya kendilerini asıyorlar (genelde arka ayaklardan boyna uzanan bir ip) ya da kafalarına poşet geçirip nefessiz kalıyorlar. 

kişinin nefessiz kalıp ölmesi durumunda şuur kaybına bağlı olarak otonom sinir sistemi devreye giriyor, dil dışarı çıkıyor ve ilginçtir ki orgazm istemsiz bir şekilde tam olarak bu anda gerçekleşiyor.

dilin kontrolünü sağlamak için ağıza ısırılabilecek bir madde sokulması önerilir. Orgazm kasılmaları başladığı anda ağızdaki madde ısırılır ve böylece kişiye bir hayatta kalma şansı doğar. Anlaşılacağı üzere oldukça tehlikelidir.

ülkemizde ölüm orgazmı olarak da biline bu sapkınlıktan ötürü amerika'da her yıl 600-1000 kişinin öldüğü bilinmektedir. daha çok ergenlik döneminde görülmekte ve genellikle merakla denenip, kaza sonucu ölüme yol açmaktadır. ebeveynlerin çocukların boyunlarındaki anlamsız sıkma izleri, oksijensizliğe bağlı kanlı gözler, kapı koluna bağlı bulunan urgan, içi tükürüklü poşet, köpeğiniz olmadığı halde odasında tasma bulunması gibi otoerotik asfiksi belirtisi olabilecek şeylere dikkat etmesi ve önlem alması önemlidir

bu denemelerde genelde fetişin türüne de bağlı olmakla beraber, kadın kıyafetleri giyilmesi yaygındır. 19. yy sonlarında, özellikle ingiltere'de bunu deneyeyim derken canından olanların kadın kıyafetleri içindeki cesetlerine sıkça rastlanmıştır.

frantisek kotzwara, albert dekker, vaughn bodé, stephen milligan ve kevin gilbert ve kill bill'in ünlü oyuncusu david carradine gibi ünlüerin ölüm nedenidir.


Mecidiyeköy Trafiği Yerine Hollanda'da Bisikletle İşe Gitmeyi Seçen Birinin İmrendiren Hayatı