Pandemi Sürecinin Yükselen Yıldızı Olan Seks Pozisyonu: Reverse Cowgirl

Farklı şeyler denemeyi sevenlerin favori seks pozisyonlarından biri olan Reverse Cowgirl, sosyal mesafenin önem kazandığı pandemi sürecinde tercih edilen ve seks işçilerinin de önerdiği pozisyonlardan biri.
Pandemi Sürecinin Yükselen Yıldızı Olan Seks Pozisyonu: Reverse Cowgirl

sosyal mesafeye uyumlu, canlar canı bir seks pozisyonudur reverse cowgirl. seks işçileri, covid-19 pandemisi sürecinde bu pozisyonu önermişlerdi. (haber) 

kadının, erkeğin kucağına ters şekilde oturması şeklinde gerçekleşir. koltuk-kanepe dostu bir arkadaştır. yatakta çok keyifli olmaz. ben kanepe versiyonunu anlatacağım.

kadın kişisi biraz ağzının tadını biliyorsa bunda twerk-samba modunda takılır. tabii biraz kondisyon istiyor bu şekilde. erkeğin dizlerinden güç alınabilir. (squad yapan kızlar bunu beğendi.)


finale doğru geriye devrilerek nihayetlenebilir. zira g bölgesi vajina ön duvarında olduğu için, yapısı gereği 90° açıyla duran penis tam o bölgeye basınç uyguluyor spesifik olarak. mutlu sona doğru son düzlükte yardırmak için ideal bir geçiştir, ponçik bir kombinasyondur. (ters köprü yapan kızlar bunu beğendi.)

spor yapmayan hanımlar için zorlayıcı olabilir

son devrilme safhası için; erkeğin iki yanında hacimli yastıklar olursa iyi olur. koltuğun sırtı tutunmak için çok geride; koltuğun oturma seviyesi ise çok aşağıda kalıyor zira.

burada önemli bir nokta var; o da erkek, bu pozisyondayken dizini çok kırarak dik konuma getirmemelidir. erkek dizini kaldırdığı ölçüde pelvik taban kaslarının gerilmesi azalacaktır, daha az kan gitmesi sebebiyle ereksiyon kaybı yaşayabilir, hem de kalçası da daha geriye gideceğinden dolayı penisin dikliği azalacak, penetrasyon şiddeti de bununla birlikte azalacağından zevk daha azalır. 


bir diğer dezavantajı; erkeğin bacağı dik olduğunda, kadın dize doğru eğilip, kendi kalçasını havaya doğru kaldırıp vajinayı daha dar bir konuma getiremez.

ben de bu işin pro'su değilim ama şu lanet dizi kırmayın lütfen, düz olsun süper olur. bu zanaat kolay değildir ustam.

erkek açısından değerlendirme ve yorum yaparsak; görsel açıdan, doggy dediğimiz pozisyondan daha güzeldir. ilk görüş için güzel bir sırt, güzel bir bel, güzel bir kalça gereklidir. bonus olarak kalemle toplanmış saç eklentisi kullanabilirsiniz.

sonrasında, şöyle partnerinizi öne doğru eğerseniz biraz, rahim duvarına doğru baskı yapabilirsiniz. kadın için ne olur bilmem ama sizin için hissiyatlı olur. bir süre sonra partnerinizi daha da öne eğerek, ellerini ayak bileklerinize koymasını söylerseniz size de kendi ellerinizi kullanma fırsatı çıkar. görsel olarak güzeldir. he, bu pozisyonda penisi dışarı çıkanlar oluyormuş, onu da yeni öğrendik.