Pek Alışılmadık Bir Cinsel Aktivite Olan Rim Job Nedir?

Rim job nedir? Nasıl yapılır? Pek çok insanın alışılmadık bulduğu rim job eylemi hakkında Sözlük yazarlarının tecrübelerini derledik.
Pek Alışılmadık Bir Cinsel Aktivite Olan Rim Job Nedir?
İllüstrasyon: Cosmopolitan

önce tanımımızı yapalım: bu bildiğimiz g*t deliği yalamadır

bu olayı ilk duyduğumda anlatıcı kişiyi çok tanımıyordum ve bunun ne kadar güzel olduğunu tecrübe edip ona anlatan bir arkadaşının ağzından anlatmıştı. tabi o zamanki kıt aklım bunu eşcinsel erkeklerin hetero erkekleri eşcinsel yapmak için kullandıkları bir yöntem olarak yorumlamıştı. ya da öyle olmasa bile bunu yaptıran adamın eşcinsel olduğunu ve ya olabileceğini düşünmüştüm.

(onun için bu konuda tecrübeli olanlardan ricam bu olayı tecrübe etmemiş dolayısıyla ön yargılı olan insanları dövmeyi bırakın. herkes ilk duyduğunda aynı kanıya kapılıyor. ve bu ön yargıları kırmak çok zor. hatta bırakın o ön yargılarla yaşasınlar, uğraşmayın.)

ikinci kez duyduğumda ise bunu söyleyen kişi birebir tanıdığım ve eşcinsel olma ihtimali vermediğim, yalan söyleme ihtiyacı olmayan, güvendiğim birisiydi. yaşadığı olay şu şekilde gerçekleşmişti; kahramanımız bir hanım kardeşimizle araç içinde yakın temasa geçmişler. hanım kardeşimiz kahramanımızı oral seksin doruklarına doğru sürüklerken hayalarını, derken hayalarının alt kısmını yalamaya başlamış. kahramanımız şaşırmış bu durum karşısında. kızımızın ne yapmaya çalıştığını anlamaya çalışmış. ama bir yandan da bu durumun onu rahatsız etmesini beklerken tam aksine yaşadığı çok hoşuna gitmeye başlamış. derken kızımız biraz daha aşağı inmiş, biraz daha, biraz daha... ve kahramanımız giderek göklere çıkmaya başlamış. kızımızın işini kolaylaştırmak adına kahramanımız bacaklarını biraz daha kaldırmış. ve malum buluşma gerçekleşmiş. kızımızın dudakları ve kahramanımızın g*t deliği... kavuşmuşlar. ve çok geçmeden kahramanımız boşalmış.

bunu kahramanımızın ağzından duyduğumda hayretler içinde kalmıştım, nasıl olabilir diye düşündüm durdum. arkadaşım kendisinin de çok şaşırdığını ama böyle bi şeyi daha önce yaşamadığını itiraf etti.

zaman içinde bu arkadaşıma olan güvenimin etkisiyle ön yargılarımdan arınarak ben de denemeye karar verdim. ve şu an iyi ki bu adımı atmışım diyorum. ve hala kadınlardan hoşlanıyorum, kimsenin endişesi olmasın.

önyargılı bir erkek kardeşinizin gözünden süreci değerlendirmek istiyorum

bir süredir flört ettiğim ve cinsel anlamda oldukça özgürlükçü bir kadın var. birkaç gündür de ters ilişki teklif etmeye, g*tümü avuçlamaya falan başladı. en son dün gece de, maşallah, rızasız bir şekilde ters ilişkiye meyletmese de bir yokladı.

bu süreçte de ecnebilerin rim job olarak adlandırdıkları hadiseyi defalarca yaptı ve her deneyişinde de deli gibi zevk alacağımı iddia etti, kaçtım. en sonunda uzun uzadıya amacına ulaştı ve... hakikaten anüs çevresindeki kaslar deli gibi tahrik ediyormuş insanı.

uyumlu ve etkili bir partner bulduğunuzda denemenizi tavsiye ederim. cinsellikte sınır yoksa keyif veriyor, her tabunun yıkılışı daha da büyük haz yaratıyor.

bu eylem, meseleyi bir tabu haline getirenler için aşılması zor bir engel olarak nitelenebilir

ama zamanla bunu aşmayı başaranlar ya da zaten böyle anlamsız kaygıları taşımayanlar için cinsellik ülkesinde sonsuz bir özgürlük alanı daha kazanılmış demektir. insana düşünsel anlamda bir özgürlük de verir. elbette bu her iki cins için de geçerli bir gerçekliktir.

evet, iki cins de buradan cinsel özgürlüğe doğru bir yelken açabilir, ama kabul etmek gerekir ki bu konuda çekingen ve hatta korkak davrananlar genelde erkeklerdir.

bir erkek, anüs çevresine yaklaşıldığı zaman genellikle tepki gösterir. gay olarak düşünülmekten, hatta kendisini öyle sanmaktan korkar. haliyle böyle toplara hiç girmemeyi tercih eder ve geleneksel yöntemlerle yetinmeyi öğrenir. bir şeylerden mahrum kaldığını düşünmemeyi başardığı için de çoğu zaman eksikliğini hissetmez.

bir erkeğin rimming'ten zevk almasının eşcinsellikle ilgisi olmadığını söyleyenler, aslında hem deneyimsel hem de bir ölçüde bilimsel bir saikle konuşuyorlar. yalnız unutmamak gerekir ki eşcinseller de bundan zevk aldıklarını söylüyorlar. burada bir kesişme olmasını bu kadar büyütmek, bu ayrıntıyı sürekli vurgulamak gereksiz belki de. bir insan eşcinsel değilim diyorsa değildir, aynı zamanda rimming'ten zevk aldığını söylüyorsa da alıyor demektir ve bu konuyu daha fazla uzatmanın alemi yoktur.

kadında da erkekte de anüs ve çevresi fazlasıyla hassas bölgelerdir ve haliyle uyarılmak isterler. böyle bir uyarım müthiş derecede zevk verebilir. burada insanların performans düzeyleri devreye girer. fantezi dünyaları olayı çok başka boyutlara taşıyabilir.

bir erkeğin ben popoma, anüs çevreme ve hatta anüs deliğime dokunulmasından asla zevk almıyorum demesi onun bileceği bir iştir, ama büyük olasılıkla söyledikleri toplumsal cinsiyet baskısıyla ilgili bir tabunun işaretini verir.

kendini tanıyan her erkek ve kadın, hassas bölgelerinin uyarılmasından hoşnut olur. bazen elle, bazen dudaklarla, bazen dille, bazen de başka cisimlerle...

Bill Clinton ve Monica Lewinsky


bill clinton ve rim job ilişkisi

rim job, beyaz saray stajyeri monica lewinsky ile eski abd başkanı bill clinton arasında geçenlerin yarattığı skandal ile adını öğrendiğim bir sanat... britanya'nın köpekleri nasıl fellatioya blowjob diyorlarsa, kırk yıllık anilingus da, rimming/rim job olmuş.

1998'in soğuk bir ocak gününde patlayan skandalın sonrasında yayımlanan ve kongre'nin seçtiği bağımsız danışman kenneth starr'ın hazırladığı raporda bill amcam ile monica (raporda yaklaşık olarak diyor, ben de oha dedim. ne olmuş yani, bir keresinde başkanın acil işi çıktı ve yarıda mı kesti?) yaklaşık olarak dokuz kere oral sex yapmışlar, bir düzineden fazla kere telefonda seks eylemişler. evet bir de puro in the cunt vakası vardı değil mi...

her neyse, bill amcam aslanlığını göstermiş ve yalan söylemeden gerçeği söylememiştir. olaydan 9 gün sonra şu tarihi cümleleri sarf etmiştir:

"now, i have to go back to work on my state of the union speech. and i worked on it until pretty late last night. but i want to say one thing to the american people. i want you to listen to me. i'm going to say this again. i did not have sexual relations with that woman, miss lewinsky. i never told anybody to lie, not a single time -never. these allegations are false. and i need to go back to work for the american people." bu hatunla cinsel ilişkide bulunmadık demiş, lakin olayın mahiyetini anlatmamıştır.

velhasıl, starr raporunu okurken, bir yerde gördüğüm anilingus kelimesi, hazneme gereksiz bir kelime daha eklemiştir. buradan bill'e selam ederim...