Penis Büyütme Teknikleri Nedir?

Penis nasıl büyütülür? Penis büyütücü nedir? Penis büyütmeyle alakalı merak ettiğiniz pek çok sorunun cevabı içeriğimizde.
Penis Büyütme Teknikleri Nedir?
iStock

penis büyütmenin birkaç tekniği vardır. bazıları kesin sonuç vermesine rağmen önerilmez, önerilenler ise kesin sonuç vermez. aşağıda anlatacaklarımı evde denemeyin.

1. penis büyütme ameliyatı

bu penis denen şey bazı kaslarla kemiğe bağlıymış. bu kasları doktor vasıtası ile kestirince peniste ortalama 3-4 santimlik bir uzama oluyormuş. yalnız bu kesilen kaslar penisin yukarı doğru erekte olmasını sağlayan kaslar. o kaslar olmayınca penis dik duramıyor, şekilsiz bir görüntü ortaya çıkıyor. cinsel performansı da etkiliyor. yaptıranlar memnun değilmiş.


2. vakum pompa olayı

vakum pompa aleti penisteki damarların genişlemesine neden olarak anlık bir büyüme hissi verebilir. pompayla işiniz bittiğinde penis yine eski haline dönüyor. ayrıca penisteki sinirlere, damarlara ve bilimum başka yapılara zarar veriyor. önerilmez.


3. silikon ameliyatı

penise silikon enjekte edilerek kalınlığının artması sağlanıyor bu yöntem ile. nispeten zararsız ama boyu uzamadıkça, bakıtkça adamın gözü doymadıkça ameliyat olmanın bir anlamı yok.


4. implant

peniste süngersi bir yapı olduğunu herkes bilir. bu ameliyatla penisteki süngerimsi doku yerine protez gibi bir şey takılıyor. çok ileri düzey vakalarda oluyormuş bu.


5. krem sürmek

bana en mantıklı geleni bu oldu. arginine gibi büyüme hormonu içeren bir krem sürdüğünüzde penisteki damarlar genişliyor ve büyüme sağlanabiliyor. garantisi yok, deneyene rastlamadım, ben denemedim çünkü ihtiyacım yok.


6. hap kullanmak

spam e-mail'lerin default konusu. 3 haftada 7 cm falan hikayelerine inanmayın, yok öyle bir şey.


7. çekme-asılma-ağırlık bağlama

eski afrika kabilelerinde uygulanan bir yöntem. belki de bu yüzden zencilerin kol gibi. siz yapmayın bunu, penise zararlı şeyler bunlar.


sonuç olarak 

eğer penisinizin gerçekten küçük olduğunu düşünüyorsanız (25 cm'den ufaksa ahahaha) bir doktora danışın, google'a micropenis yazıp görsellerde aratın, bi süre porno film izlemeyin. o kadar da küçük olmadığını göreceksiniz.

Anal Seks Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey