PizzaGate ve Wayfair Olaylarının Sebebi Olduğu İddia Edilen Uyuşturucu: Adrenochrome

Küçük çocuk ve gençlerin istismar edildiği temeline dayanan PizzaGate ve Wayfair olaylarının "adrenochrome" ismindeki, kullanan kişiye gençlik verdiği iddia edilen madde için kurgulandığı iddia ediliyor. Korkutucu bir komplo teorisi.
PizzaGate ve Wayfair Olaylarının Sebebi Olduğu İddia Edilen Uyuşturucu: Adrenochrome
ABD'li sevilen aktör Paul Rudd.

adrenochrome, pizzagate'in ana konusunu oluşturan, bebek ve çocuklara işkence yapılarak vücudlarında salgılanması (adrenalin hormonu gibi) sağlanması sonrasında, çok zengin müşterilere satılmak üzere üretilen bir uyuşturucu türü. (bkz: şehir efsaneleri)

donald trump'dan önce, donald trump'dan sonra. birçok hollywood ünlüsü sözüm ona bunu trump seçimleri kazandıktan sonra kullanabilme imkanları kalmadığı için hızlıca yaşlanmaya başlamışlar.

muhtemelen sarıya karşı kampanyada yer alan ünlüler hedef seçiliyor. donald trump için kim propaganda yürütüyorsa, gerçekten hayal gücü "korkunç" zengin.

yan etki olarak sol gözü morartıyor, uyarmadı demeyin! (bkz: c9h9no3)

Komplo teorisinin detaylandırılmış açıklaması

geçtigimiz günlerde bir analize denk geldim. bestgore'da sızdırılan 2 adet videoda ufak çocuklara işkence ediliyor. işkencecilerin yüzleri belli değil ama çocuklara küfür edip bağırıyorlar. bu arada şunu belirtmeliyim. cimcirmek veya tokat atmaktan bahsetmiyorum. parça kesmek, yakmak gibi şeylerden bahsediyorum. bu iki videoda ses son derece net. aynı zamanda pizzagate skandalıyla ünlenen podesta kardeşlerden (bkz: john podesta) john'un mahkeme çıkışı konuşurken kaydedilen bir videosu var ve ses son derece net. neyse, bu üç videodaki ses dosyalarını incelediklerinde tahmin edeceğiniz gibi hepsi birbiriyle örtüşüyor. yani anlayacağınız arkadaşlar özgür dünya'yı bir grup işkenceci pedofili ruh hastası yönetiyor. toz pembe bir dünyada yaşamadığınızın farkında olun.

"adrenochrome ile alakası ne?" diyecek olursanız: bu hormon insanlarda, ufak çocuklarda ve ergenliğin erken çağlarında sentezlenebiliyor. adrenaline göre kat kat güçlü. evrimsel gelişimimizden bize bir miras. en savunmasız olduğumuz çağlarda aşırı acı duyulan ve ölüme yakın durumlarda vücudun bir nevi kendini savunma mekanizması. bu insanlar da ufak çocuklara işkence yaparken kanlarını akıtıp bu kanı içiyorlar. yetişkinlerde etkisi kafa yapması. (anladığım kadarıyla benzersiz bir şey.) eski dönemlerde bu yöntem uygulanıyor olabilir ama günümüz teknolojisinde adrenochrome için işkenceye gerek oldugunu düşünmüyorum.

sonuçta adrenochrome meselesi bence asparagas. ama pedofili ve işkence partileri olduğuna, elitin ve politikacıların bunlara yoğun ilgi gösterdiğine eminim.

Bunun uydurma olduğunu düşünen bir Sözlük yazarının görüşü

adrenochrome, koyunların yeni hikayesidir. bunlara bir şey şöyle, hiç araştırmadan etmeden hemen inanırlar.

bu madde adrenalinin okside olmuş halidir. öyle matah bir bok değildir. her insanın beyninde bulunur. çok bulunursa şizofreniye yol açtığı hakkında bilimsel iddialar var. tedavisi için niacin, yani b vitamini kullanılır.

öyle mucizevi bir kimyasal değildir. zaten laboratuvarda da üretilir, diğer bütün kimyasallar gibi. insanda üretilip de hayvanda ya da lab'da üretilmeyen kimyasal yoktur zaten. adamın teki kitabını satmak için uyduruyor bir şeyler, rus troller de pizzagate diye uydurdukları hikayeye bağlayıp bu koyunlara saman niyetine yediriyorlar. afiyet olsun.

ayrıca sol göz morarması vs. de yapmaz (niye sol göz lan? niye sağ değil de sol?).

çakma videolarla anlatılan hikayelerle, sizi koyun gibi güdüyorlar.