Playboy Modeli Victoria Zdrok'un 90'larda Donald Trump ile Buluşması Hakkındaki Röportajı

Şu anda ABD Başkanı olan Trump'ın zamanında romantik ilişkilere nasıl yaklaştığını birinci ağızdan öğrenebilirsiniz.

victoria zdrok, '90'lı yıllarda playboy modeliyken donald trump ile birkaç (4) gece dışarı çıkmış

trump, playboy'u direkt arayarak ona zdrok ile bir buluşma ayarlanmasını istemiş. "playboy promotions'dan bir telefon geldi ve trump'ın atlantic city'deki casino'larından birinin reklam kampanyası için bir kız aradığını söylediler... ama sonra anladım ki reklam için kız falan aramıyormuş. tek derdi benimle buluşmakmış" diye anlatıyor 2004 yılında chaunce hayden'e verdiği röportajda. devamı şöyle:

"sürekli hangi kadınların ona aşık olduğunu anlatıyordu ve onu sürekli aradıklarından ve takip ettiklerinden bahsedip duruyordu ki bir kadını buluşmada hiç de özel hissettirecek bir şey değil. sürekli bahsettiği bir başka şey de ne kadar büyük bir aşık olduğuydu. bana aynen şu cümleyi kurdu, 'bir kere benimle aşk yaşadığında, başka kimseyle aşk yaşayamayacaksın.' iğrençti!"


victoria'nın anlattığına göre kendisi donald'ın yatak odasına girmeden bu buluşmaları atlatmış. chaunce onunla hiç yattın mı diye sorduğunda victoria şöyle yanıtlamış: "hayır çünkü koleksiyonundaki herhangi bir başka parça olmak istemedim. birkaç kez dışarı çıktık ve hepsi bu. onun yanındayken hiç rahat edemiyordum. saçıyla ilgili takıntısı vardı."

1990'lı yıllarda Trump.

yine victoria'nın anlattığına göre buluşmalardan birinin sonunda donald victoria'yı öpmeye çalışmış ve yine ne kadar harika bir aşık olduğundan bahsetmiş. "hep bir kızdan bahsedip duruyordu, bir supermodel (kara young). ona hayatının en iyi orgazmını yaşattığını ve kızın onu deli gibi özlediğini anlatıyordu. kızı çok sevdiğini ama artık onunla dışarı çıkamayacağını çünkü onun yarı siyahi olduğunu öğrendiğini anlattı. bu onun itibari için kötü olurmuş...
bana bir kez bile benimle ilgili bir şey sormadı. bu bir kızın canını en çok sıkan şeydir. anlamıyordu. onu çok boş, sığ, sahte ve gösterişçi buluyordum."

Kara Young ve Trump.

2004 yılında bu röportajı öğrenen trump chaunce hayden'la bir telefon görüşmesi yapmış ve bunu yayınlamamasını istemiş. isterken de, "bu kadınla bırak buluşmayı kim olduğunu bile bilmiyorum. üçüncü sınıf bir fahişe işte" diye eklemiş.

Kadın Futbolunun Yasakları Aşarak Ses Getirir Hale Gelişinin Öyküsü

Kadın Milli Futbol Takımımızın 10 Numarası Melike Pekel'in İlham Verici Hayat Hikayesi