Pokémon GO Hakkında Güncel Tavsiye ve Tüyolar

Her ne kadar çıktığı zamanki havayı kaybetse de, Pokemon GO hala eğlenceli şeyler vaat ediyor. İşte 2020 yılında oyunu oynayacaklar için birkaç faydalı tavsiye.
 Pokémon GO Hakkında Güncel Tavsiye ve Tüyolar


önce basit şeylerden başlayalım

- arkadaşım az diyenler için aşağıya bırakacağım linkteki telegram grubuna girip kodunu paylaşabilir, paylaşılan kodları ekleyebilirsiniz. chat hızlı aktığı için, kodunuz arada güme gidebilir, en iyisi sizin eklemeniz.

https://t.me/pokemongofriends

- peki ekledik bir sürü arkadaş ama n'apcaz? hediye al verden fazlası nedir? raid yapmaktır elbette. peki raid yapacak arkadaşı nasıl bulacağız? aşağıya linkini bırakacağım uygulamayı indirerek tabii ki.

https://www.reddit.com/r/gofriendapp/about

uygulama güvenli bir uygulama, giriş yapmadan dahi kullanabilirsiniz. her gün yapılan binlerce raidlerden birine katılabilir veya bölgenizde olan bir raide oyuncu çağırabilirsiniz. basit bir arayüzü vardır. nasıl kullanılıyor bu meret diyecekler yeşillendirebilir.

- oyun içi eventleri takip edemiyorum, ne olup bitiyor fikrim yok diyenler için.

https://leekduck.com/events/

güncel eventleri ve yaklaşan eventleri buradan takip edebilir, ayrıntılarını öğrenebilirsiniz. ingilicce bilmiyorum diyenlerde bir zahmet translate falan etsin. her şeyi dövletten beklemeyin.

- yakın zamanda yapılan entegrasyon ile artık pokemon go'dan pokemon home'a pokemon transfer edebiliyoruz. pogo oyuncuları için home'da bir numara yok. ama menfaatimiz var. nedir o? meltan tabii ki. home ve pogo'ya bağladığınız ortak nintendo hesabınızla pogo'dan home transfer ettiğiniz pokemon karşılığı mystery box kazanırsınız. mystery box sadece meltan spawnı yapan bir çeşit incensedir. 3 günde bir açabildiğimiz bu kutu cooldown olduğunda, tekrar pokemon transfer ederek gıcır gıcır bir mystery box alabilirsiniz.

e nerede bu pokemon home demeyin, kalbinizi kırmayayım. mağanızdan bulun. nintendo hesabı açmak için yapacağınız şey ise google amcaya sormak. o yardımcı oluyor.


bunların haricinde, eski toprak olarak birkaç bilgi de vereyim

eğer oyuna para yatıracak kadar godoman değilseniz coinlerinizi kostüme, poza fala harcamayın. çantalarını geliştirin, remote pass alın.

level sınırı 50'ye çıkıyor malum, oyun açık açık köpeğim olacaksınız diyor. olmayın dostlar, bunlar ameriganın oyunları. hem de mobil oyunları. ha ben oynarım bu oyunları derseniz-benim gibi- gördüğünüz pokemonu yakalayın, hediye açın, hediye atın. alın verin, ekönömiye can verin.

belki shiny gelir diyerek wild'da gördüğünüz pokemona basmayın. öyle derseniz gelmez. ne demeniz lazım? shiny gelmez ama bi' basayım deyin. yine gelmez ama belli mi olur? belki de gelir. mümkün yani.

bir iv programı edinin. mağazalarda bolca var. artık sizin damak tadınız hangisine uygunsa. iv ne ya demeyin şimdi. bütün oyun bunun üstüne dönüyor. ayrıca oyun içi kısayolları öğrenin. inventoryde arama kısmına 0*,1*,2*,3*,4* yazın bakın noluyor?

ne oldu? bir şeyler oldu. hiçbir şey olmasa da bir şeyler oldu. orada gördüğünüz pokemonlar iv değerlerine göre dizildiler. 0*,1* de dizilenler genellikle çöp. yollayın gitsin. 2* de dizilenler pvpde işe yarabilir, iv programına bir sorun. 3* de dizilenler pvpde, raidde, mutfakta, yatakta çok iyiler. yüksek iv dedin mi 3* gelsin aklına. e 4* ne ola ki? bunlar full ivye sahip olanlar. 15/15/15. mansur yavaş gibi, ekrem imamoğlu gibiler onlar. onları baştacı edin.

pvp alengirli bir ortam. en iyi kadronuzla girseniz bile dayak yemeniz mümkün. ama dayaktan korkmayın. günde 30 tane maç yapabiliyorsunuz şu an. yapın yapabildiğiniz kadarını. meta kavramına yabancı olabilirsiniz. pvp liglerinin azmanları bu meta pokemonlardır. kimin gücü ne kadar? kimin pipisi daha büyük öğrenmek için buraya danışabilirsiniz;

https://pvpoke.com/

şimdilik diyeceklerim bu kadar. aklıma gelmiyor daha fazlası. haydi iyi oyunlar. gotta catch 'em all gari.